Není to jen o Novoročním předsevzetí...
Rubrika: Sezonní záležitostAutor: Mgr. Alexandra Tilpová

Máme tady zase nový rok a jsme plni očekávání a nejrůznějších předsevzetí. Klasikou už několik let je předsevzetí udělat něco se svou váhou, postavou. Kdo z Vás si někdy takové předsevzetí nedal. Během ledna budou posilovny praskat ve švech a prodejci záračných koktejlů a tabletek budou mít žně. Bohužel je také tradicí, že toto odhodlání mnohým vydrží první měsíc a ve chvíli, kdy nevidí žádné výsledky veškeré úsilí vzdávají a znovu se ponořují do začarovaného kruhu jezení a nic nedělání.
Mnoho těchto krachů je způsobeno jediným...drastické diety, které se zdravým životním stylem nemají nic společného. Spíše naopak, Vaše tělo pouze huntují, zaměstnávají mozek nesmyslným počítáním kalorií, zpomalují Váš metabolismus a zkrátka nejdou vydržet.
Není tedy čas udělat ráznou a tlustou čáru za touto minulostí a pustit se do toho pořádně? Změnit svůj životní styl, být spokojen se svou postavou, být zdravý a plný energie?
A s tímto vším Vám pomůžeme my...výživový poradci, proto se nebojte svěřit do naší péče, jsme odborníci a jsme zde pro Vás.
Neslibuji Vám žádné zázraky, říkám Vám, že bez pohybu to nepůjde...ALE! ten výsledek za to stojí. Nevěřte už zázračným pilulkám a koktejlům...přijďte k nám, sestavíme výživový plán přímo Vám na míru, společně vybereme vhodnou pohybovou aktivitu a pak již to půjde samo.
Další články z rubriky Sezonní záležitost
Polévka HOKKAIDO
Je to velmi zdravá nízkokalorická zelenina bohatá na betakaroteny, vitaminy B, minerály: zejména draslík. Výborná na podporu zažívání a při nemocech slinivky břišní.
Skvělá pro zpestření redukčního jídelníčku.
Rovněž skvělý prostředek při detoxikaci (dokáže na sebe vázat toxiny, rozpouštět je, a vylučovat z těla)
Detoxifikační kůra, DEN 5
Recepty pro dnešní den jsou inspirovány italskou kuchyní a najdete je včetně fotografií na Facebooku
www.facebook.com/fitandfuncz
Druhá polovina září - Podpora slinivky
Taky máte pocit, že to strašně letí? Jak jste zvládli začátek školního roku? Doufám, že už se u vás vše ustálilo a uklidnilo, děti si pomalu zvykají na školku a školní lavice a s tím spojené povinnosti. A my maminky snad už budeme mít čas se nadechnout. Začínající podzim je spojen s pocity melancholie, splínem, že léto už je nenávratně pryč, nic se nám nechce, můžete se cítit více unaveni a s tím, jak klesá ranní teplota venku, přicházejí první nachlazení.