Začněte nový rok s pořádným detoxem střeva!

Rubrika: Sezonní záležitost
Autor: Bc. Markéta Kiesewettrová

Tak je tu nový rok 2014 a je na čase pořádný detox!

Ptáte se, co vám k tomu dokonale pomůže a odvede balast (škodlivé látky, těžké kovy, chemii atd.) z vašeho střeva i těla? Chraňte se preventivně s dezintegrovanou řasou chlorellou! Na trhu je spoustu produktů různé kvality a značek. Výzkumy ukázaly, že rozbitá fibrózní celulóza (obal buňky) odvádí balast z těla (těžké kovy) a bojuje proti nádorům! Chlorella Pyrenoidosa je řasa s výjimečnými účinky. Je to jednobuněčná zelená řasa, která má řadu pozitivních vlivů na lidský organismus. Představuje zdroj vitamínů, minerálů, bílkovin a dalších vzácných látek. Nejúčinnější látkou chlorelly je takzvaný růstový faktor - Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt z řasy díky tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitaminy, minerální látky a stopové prvky.Unikátní složení Chlorelly Pyrenoidosy pomáhá našemu organismu výrazným způsobem zlepšit a dále udržet výborný zdravotní stav. Až 90% využitelnost díky unikátnímu procesu zpracování - dezintegrací!

Využitelnosti bylo dosaženo unikátním procesem zpracování - dezintegrací buněk řasy. Buňku řasy si můžeme představit jako lískový oříšek, který všechny své výživné látky ukrývá uvnitř obtížně propustné skořápky. Náš organismus není přizpůsoben k tomu, aby trávicími enzymy narušil nepropustnou skořápku a využil cenné látky buněčného obsahu. Výzkumem se podařilo najít způsob, jak buněčný obal narušit (DEZINTEGROVAT) a tím dosáhnout dokonalého využití všech živin.

Dezintegrovaná Chlorella Pyrenoidosa je pravou pokladnicí látek, které pozitivně ovlivňují náš organismus! Dezintegrace je proces, díky kterému se naruší fibrózní celulóza, která obklopuje jádro chlorelly. Díky tomu náš organismus dokáže všechny potřebné látky dokonale zpracovat. Jak tedy probíhá dezintegrace chlorelly?
Při dezintegrace chlorelly jde o způsob, kdy se pomocí speciální technologie proti sobě při tlaku až 600 atmosfér narážejí buňky chlorelly. Jen díky tomuto procestu se dokáže narušit fibrózní celulóza, která jádro chrání. Teprve pak lze do našeho organismu vpravit vše, co chlorella v sobě od počátku nese. Pokud totiž není řasa tzv. dezintegrovaná, tělo ji nevstřebá a vyloučí.

Přijďte se poradit o detoxikaci k nám do studia - www.studio-vitality.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Další články z rubriky Sezonní záležitost

Sezóna hub je v plném proudu

Sezóna hub je v plném proudu! Máte je rádi? Houbaříte?

Jsme národem houbařů a Češi se dělí většinou na ty, kteří houby milují pro jejich specifickou chuť ve všech možných úpravách, a pak na ty, kteří je prostě nejedí. A to většinou pro jejich lehce gumovou konzistenci.

Houby jsou z pohledu výživováře hlavně těžce stravitelné, neměly by je jíst děti do 3 let a staří lidé (zejména pozdě večer), potřebují být vždy dobře tepelně upravené, duste je vždy minimálně 20 minut. Pokud je chcete uchovat, usušte je nebo poduste a zamrazte. Obsahují zejména vodu a vlákninu, proto jsou velmi dietní a jejich energetická hodnota je zanedbatelná. Jenže všichni víme, že česká kuchyně jim vždy bohatě energii dodá při jejich úpravě :-)

Tipy na jarní detox bez hladovění!

Během jarních detoxikačních procedur nemusíte jen držet půsty, popíjet zeleninové šťávy, nebo jíst několik dní v kuse jednu a tu samou potravinu, abyste jí pak dlouho nemohli ani cítit. Přivítejte raději jaro v plné síle a s úsměvem na tváři!

Listopad - podpora plic

A máme tu LISTOPAD, moji milí!

Po několika slunečných a teplejších dnech, přichází nezadržitelně podzim s chladným vzduchem, deštěm, ranními mlhami, nejen v Praze s pokličkou inverze nad hlavou, kdy bude naše imunita silně otestována.

V měsíci listopadu jsou nejzatíženějším orgánem PLÍCE. Ve zkratce opakování z biologie základní školy: Plíce jsou párovým orgánem zaplňujícím převážnou část hrudní dutiny. Dýchání je automatická činnost, kterou považujeme za samozřejmost. Vdechem se k buňkám do plic dostává kyslík, ten potřebují buňky k přeměně živin na energii, a který se krví roznáší po celém těle. Výdechem se z těla dostává oxid uhličitý, jež buňky vyprodukují, ten musíme z těla vyloučit ven. Tím je daná úzká souvislost mezi dýchací a oběhovou soustavou. Dýcháním proudí do plic asi 20 000 litrů vzduchu denně.

Newsletter





Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: