Alena KnapováVýživové poradenství individuální i skupinové, měření na medicínské váze TANITA (%tuku v těle, v kg, %svalů v těle + v kg, zvlášť pro pravou, levou nohu, pro pravou, levou ruku, pro trup, tělesná voda, váha kostí, metabolický věk, viscerání tuk,..), bylinný parní box,  masáže (bylinné bolusy, lávové kameny, lymfatická masáž, peeling celého těla, japonská masáž obličeje...)rašelinové zábaly, Depilace cukrovou pastou Pandhys. Nordic Walking - severská chůze, poradna, půjčovna, instruktor. Dárkové poukazy na veškeré nabízené služby. Individuální přístup.

Jsem lektorka STOBu, NUTRIS, instruktorka Nordic walking, aqua walking, H.E.A.T. programu.


Telefon: 724083035
E-mail: ali.knapova@centrum.cz
WWW: www.masazefrydek.cz
Facebook:
Adresa: M. Alše 1938
73801 Frýdek-Místek

Celkové hodnocení: 100%


Iveta Svrčinová
17.05.2014
Spokojenost s jednáním poradce:
100%
Aktivita a péče poradce:
100%
Informovanost od poradce:
100%
Shrnutí:
Můj osobní výživový poradce Alenka Knapová je úžasná a zcela fascinující osůbka :-) Její přístup ke klientovi je bezchybně profesionální a zcela individuální :-) Stále si na kurzech, přednáškách a seminářích doplňuje vzdělání a vše cenné pak předává všem okolo dál. Je výborným psychologem, neboť přesně odhalí to, co človíček, který k ní přichází a volá S.O.S., potřebuje, a to mu také po malých krůčcích dává. Já osobně bych v žádném případě již neměnila, neboť kdo jednou pozná Alenku Knapovou, už nebude chtít jinak :-) Poradila mi ohledně úpravy jídelníčku, který byl chudý, kromě kalorií, snad úplně na všechno !!! K pitnému režimu se už raději ani vracet nebudu, neboť kofeinovou závislost mám již vyřešenou a za sebou :-) :-) Díky, Ali :-) Naservírovala mi na talíř nejen vše, co mé tělo potřebuje, ale i cenné informace, které se mnou neúnavně a s úsměvem konzultuje vždy, když mám potřebu. Tím, že jsem díky Alence, ale i sama sobě, postupně změnila špatně zažrané stravovací návyky, začala jsem se cítit mnohem a mnohem lépe. Špatná pleť, nálada a únava v mém životě již nemá místo. Lidičky, hurá za Alenkou Knapovou do Frýdku-Místku, neboť nebudete litovat, protože to vskutku stojí zato !!! :-) :-) Alenko, děkuji Ti, jsi jednička s nekonečným počtem hvězdiček :-) Jééé, zapomněla jsem na masáže, ty jsou naprosto vynikající a bezkonkurenční. Tibetská mísa (v mém označení hrnec) je pro mě velkým zážitkem, nikdy na ni nezapomenu :-) :-)


Kateřina Pokludová
06.05.2014
Spokojenost s jednáním poradce:
100%
Aktivita a péče poradce:
100%
Informovanost od poradce:
100%
Shrnutí:
Paní Alenka Knapová je skvělý výživový poradce a báječný člověk, který umí své klienty namotivovat ke změně životního stylu a dle mého názoru se svým "ovečkám" věnuje nadstandardně. Vychází z jídelníčku každého jednotlivého člověka, který postupně upravuje tak, že daný jedinec relativně bezbolestně hubne. K diagnóze tělesné konstituce užívá profesionální přístroj Tanita. A co je báječné - paní Alenka neporadí jen s jídelníčkem, ale také doporučí vhodné cvičení a to nejvhodnější vás také naučí, je totiž lektorem Heatu a Nordic walkingu, což jsou 2 skvělé možnosti, jak naprosto přirozeně redukovat váhu a zvyšovat tělesnou zdatnost! Mohu opravdu jen vřele doporučit, já jsem byla jejím kurzem a hlavně přístupem nadšená!! A pro informaci, během kurzu paní Alenky jsem shodila 10 kg tuku :-)


Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: