Centrum Vitality Na DlaniOsobní trenéři pro regulaci váhy, terapeuti a konzultanti pro výživu nabízí poradenství při: SNIŽOVÁNÍ NADVÁHY + FORMOVÁNÍ POSTAVY + analýza přístrojem Omron a Tanita, zjištění PŘEKYSELENÍ ORGANISMU. Poradenství a rozbor jídelníčku, doplňky výživy, pro muže, ženy i těhotné, detoxikace, odstraňování zánětů, bolesti.

Léčebná KOSMETIKA dermatologicky testováno. Terapie v soukromí s odborníky, bez omezení věku. Vstup jen na objednávku. Volejte předem.

Jsme tady proto, abychom Vám pomohli při úpravě jídelníčku, což má vliv na tvarování postavy a celkovou kondici. Není dieta jako dieta! Důležité je zajistit maximální přísun živin, při minimálním energetickém příjmu! Vhodná strava je pro pevné zdraví, ale i regulaci váhy či hubnutí úplným základem! 

 

 


Telefon: 724853627
E-mail: centrumvitality@centrum.cz
WWW: www.centrumvitalitynadlani.cz
Facebook:
Adresa: Pražákova 5
70900 Ostrava

Články

Novoroční hubnutí s humorem

Přejeme Vám mnoho úspěchů při novoročním hubnutí. Pevně věříme, že pokud jste se rozhodli zhubnout, povede se Vám právě v tomto roce.

Naše rada:

1) Stanovte si reálný cíl.

2) Určte si do kdy.

3) Každý den pro svůj cíl něco udělejte.

4) Věřte svému cíli a nehleďte ani vlevo, ani vpravo. 

5) Nechte si své cíle pro sebe. (okolí Vám dá alespoň pokoj) 

 

Připravili jsme pro Vás 5 tipů jak zhubnout. (Video)

 

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: