Dietologické centrum Mgr. Radka NěmceZabýváme se sestavováním individuálních dietních, posilovacích, kondičních a ozdravných programů na základě ojedinělé, velmi úspěšné lékařské metody, zpracované zkušeným dietologem a trenérem. Tato lékařská metoda vychází z 50ti letého výzkumu fyziologie lidského organismu, jeho adaptace na vnější a vnitřní podněty, je ojedinělá v zahraničí a jediná v ČR. Ojedinělost a jedinečnost programů je dána skutečností, že u každého klienta individuálně zmapujeme životní styl s ohledem na jeho představy a odhadneme stav jeho metabolismu. Tyto parametry přirovnáme k výsledkům výzkumu, kterým prošlo v průběhu 50ti let 100 milionů respondentů a vyhledáme fyziologicky podobné jedince srovnatelné s naším klientem. Tato metoda zajistí dostatečné informace pro sestavení individuálního programu, kterým můžeme pomoci téměř každému jak v oblasti zdravotních potíží, splnění estetických a vitálních představ, tak v nárůstu kondice popř. výkonu u profesionálních sportovců a modelů. Metoda má díky skutečně individuálnímu přístupu stoprocentní výsledky s dlouhodobým účinkem v rozmezí 15 - 20let. Naším cílem není Vám něco vnucovat a obtěžovat Vás, nýbrž vytvořit Vám takový plán, který budete moci jednoduše začlenit do každodenní pracovní vytíženosti, bude snadno dodržitelný, bude Vám vyhovovat a ve velmi krátké době Vás přesvědčí o svých kvalitách.

Telefon: 602395797
E-mail: radek.nemec@dietologicke-centrum.cz
WWW: www.dietologicke-centrum.cz
Adresa: Schwaigrova 572/II
377 01 Jindřichův Hradec

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko