I v padesáti se cítit skvěle

Rubrika: Podařilo se
Autor:

Hodně dlouho jsem se rozmýšlela kontaktovat výživového poradce. Nepotřebovala jsem totiž výrazně snížit váhu, ale spíše si ji udržet. Můj problém byl v tom, že jsem dost akční, dá se říci neustále v pohybu, ale váha začala mírně stoupat. Bylo mi jasné, že nejspíš bude problém v množství jídla. Teorii o skladbě a vyváženosti jídla mám celkem zmáklou, ale nevěděla jsem jaké množství je pro mě vhodné.

Náhodou jsem narazila na reklamu výživového poradce tady v Rakovníku. Řekla jsem si, že za to nic nedám a zkusím to. Měla jsem trochu obavy, jak bude Petra reagovat, protože moje váha byla v normálu. Ale úplně zbytečně. Petra mi vše vysvětlila, zhotovila rámcový jídelníček. Nakonec jsem zjistila, že jsem jedla menší porce než je pro mě vhodné. A v tom byl zakopaný pes.

Teď mám jídla více, tudíž hlady opravdu netrpím. Ze začátku jsem měla problém všechno to jídlo sníst.
Po půl roce dodržování jídelníčku mi ubyl i nějaký ten centimetr a mám pevnější postavu.
Za to vše patři velký dík Petře, je prostě úžasná!!!

Všem mohu jenom doporučit, i v tom případě, že nepotřebujete zhubnout, ale spíše si postavu udržet, zdravěji se stravovat a i ve vyšším věku se cítit skvěle. Věřte, že to stojí za to.
Petro, ještě jednou díky za úžasný přístup a super rady.

Mirka


Další články z rubriky Podařilo se

Sklízím pochvaly a obdiv!

Když jsem si nedávno uvědomila, že vážím víc, než chci, těžkou hlavu jsem z toho nedělala. Vždyť určitě stačí málo. Mít silnější vůli a jíst víc zeleniny, ovoce a masa v malých porcích bez příloh. Dala jsem se do toho. Jenže se ukázalo, že to vůbec nebude tak jednoduché, jak jsem si představovala. Jedla jsem celkem zdravě, občas mlsala, zvlášť ve večerních hodinách. Ale snažila jsem se zbytečně. Na partiích, které jsem chtěla na léto do plavek zeštíhlit, se má snaha vůbec neprojevila. Pochopila jsem, že se musím obrátit na odborníky, pokud se chci cítit dobře a vypadat podle svých představ.

S hubnutím jsem začala kvůli sobě.

Během zimy jsem přibrala pár kilo navíc, necítila jsem se vůbec dobře a veškerý volný čas jsem trávila doma. Byla jsem bez nálady a s kily navíc se mi vůbec nechtělo mezi lidi. S hubnutím jsem začala kvůli sobě, abych se cítila lépe a inspirovala mě k tomu i má kamarádka, která pod dohledem výživové poradkyně zhubla 20 kg.

Nevzdávejte se!

S Pavlínkou jsem se seznámila v době, kdy jsem se rozhodla, že se začnu cítit opravdu nadmíru skvěle. Pomohla mi hodně ve výběru potravin, které ovlivňují můj nárůst a to jak svalové hmoty tak redukci tuků.Naučila mě správnému složení potravin po celý den, to mi moc v režimu chybělo. Musím uznat, že to byla trošku makačka, než jsem si zvykla, kolik gramů čeho si mám vzít k jídlu, ale nyní jsem velmi spokojená, že už se v tomto orientuji, a tak jak jsem chtěla - cítím se naprosto úžasně

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko