I v padesáti se cítit skvěle

Rubrika: Podařilo se
Autor:

Hodně dlouho jsem se rozmýšlela kontaktovat výživového poradce. Nepotřebovala jsem totiž výrazně snížit váhu, ale spíše si ji udržet. Můj problém byl v tom, že jsem dost akční, dá se říci neustále v pohybu, ale váha začala mírně stoupat. Bylo mi jasné, že nejspíš bude problém v množství jídla. Teorii o skladbě a vyváženosti jídla mám celkem zmáklou, ale nevěděla jsem jaké množství je pro mě vhodné.

Náhodou jsem narazila na reklamu výživového poradce tady v Rakovníku. Řekla jsem si, že za to nic nedám a zkusím to. Měla jsem trochu obavy, jak bude Petra reagovat, protože moje váha byla v normálu. Ale úplně zbytečně. Petra mi vše vysvětlila, zhotovila rámcový jídelníček. Nakonec jsem zjistila, že jsem jedla menší porce než je pro mě vhodné. A v tom byl zakopaný pes.

Teď mám jídla více, tudíž hlady opravdu netrpím. Ze začátku jsem měla problém všechno to jídlo sníst.
Po půl roce dodržování jídelníčku mi ubyl i nějaký ten centimetr a mám pevnější postavu.
Za to vše patři velký dík Petře, je prostě úžasná!!!

Všem mohu jenom doporučit, i v tom případě, že nepotřebujete zhubnout, ale spíše si postavu udržet, zdravěji se stravovat a i ve vyšším věku se cítit skvěle. Věřte, že to stojí za to.
Petro, ještě jednou díky za úžasný přístup a super rady.

Mirka


Další články z rubriky Podařilo se

Udělat první krok...

Nejdůležitější je první krok. Už delší dobu jsem cítila, že musím se sebou něco udělat, ale nevěděla jsem jak.Při 164 cm výšky jsem vážila 69,7 kg. Je mi 54 let a názory, že v tomhle věku je to normální jsem prostě zavrhla. Začínala jsem mít zdravotní problémy. Bolely mě klouby, měla jsem vysoký tlak. Nikdy jsem nedržela žádnou dietu, neužívala žádné potravinové doplńky. Reklamy na prostředky na hubnutí se mi příčí.

Díky programu Pavla Petráka jsem zhubla za necelé 3 měsíce 10 kg

K.Přibáňová díky programu Pavla Petráka zhubla za necelé 3 měsíce o 10 kg a vytvarovala svou postavu dle svých představ!

Paní Andrea hubla poprvé ve svém životě bez jojo efektu

Vždy jsem při dietě pocítila jojo efekt, nyní s výživovým programem na míru od paní Štěpánky Procházkové tomu tak není.

Před zahájením programu: váha 77,4 kg, podkožní tuk 37,3%, BMI 25,3
Po ukončení programu: váha 70,8 kg, podkožní tuk 31%, BMI 23,1
Celkový úbytek na mírách: -58 cm 

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko