Být Fit HK, s.r.o.

Autorizovaná osoba pro kvalifikační standard Výživový poradce v Národní soustavě kvalifikací, výživový poradce,nutriční terapeutAutorizovaná osoba pro kvalifikační zkoušku Výživový poradce. Poskytování individuálního i skupinového výživového poradenství - výpočet optimálního  energetického výdeje-příjmu, úprava současných stravovacích návyků, příprava jídelníčku na míru dle aktuálního metabolismu, stanovení složení těla, navržení optimální pohybové aktivity a cviků. V případě nutnosti spolupráce s odborným lékařem (internista, diabetolog, dietolog). Poradna je součástí poraden FitBee.

Ing. Hana Střítecká,Ph.D. členka: Společnosti pro výživu, České obezitologické společnosti, Aliance poradců pro výživu ČR - členka výboru, ČAS - sekce nutriční terapeut, European Association for the study of obesity EASO, registrovaný pracovník v ochraně veřejného zdraví, odborný garant občanského sdružení FÉR potravina a edukačních webových stránek o dětské obezitě www.sdetmiprotiobezite.cz, hlavní lektor školícího centra Welko pro Hradec Králové.

 


Telefon: 602938883
E-mail: stritecka@email.cz
WWW: www.bytfithk.com
Adresa: Labská louka 656/11
50011 Hradec Králové

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko