INSANITY TRAINING

Rubrika: Sportem ke zdraví
Autor: Mgr. Alexandra Tilpová

INSANITY TRAINING

Přemýšlíte o jaké byste zvolili pro sebe cvičení, co by bylo nejlepší pro Vaši postavu? Potřebujete zpevnit, zbavit se přebytečného tuku, zlepšit fyzičku a dostat se do kondice. Nebaví Vás cvičit samotné někde v posilovně, dokážete se vyhecovat jen díky ostatním? Potřebujete nad sebou dohled, abyste ze sebe vydali mnohem víc? Tak právě pro Vás jsou určeny naše tréninky! Nebojte se a přijďte mezi nás...

 

INSANITY TRAINING je v podstatě maximální intervalový trénink. Je to cvičení vhodné pro každého, nezvedáme žádná závaží - vše probíhá pouze s vlastní vahou - s vahou Vašeho těla. Trénink zvládne naprosto každý - i když první hodina bývá "kritická" protože Vaše tělo není na takový pohyb zvyklé, nicméně hodinu od hodiny se lepšíte - výsledky jsou viditelné, hmatatelné a o to nám přeci jde. Sami vidíte, jak je trénink snažší, jak se dostáváte do kondice i to, jak se mění Vaše postava. Během 10 lekcí cvičení a dodržování správného stravovacího plánu zhubnete bez "velké námahy" kolem 6kg - ovšem díky analýze na přístroji InBody 230 - kterou doporučujeme si před začátkem cvičení všem udělat - zjistíte, že těch 6kg je vlastně mínus 8kg tuku a plus nějaké 1.5kg svaloviny nahoru...nezní to báječně? A věřte tomu, že tohle jsou skutečné a reálné výsledky. Cvičení Vás pohltí, navíc si při něm užijete spousta srandy - i během akcí pořádané "mimo" tréninku ;) Člověk je překvapen, že hodina uběhne tak rychle...pokud jste někdy zkoušeli aerobku na páse, kole, veslovacím trenažeru...sami víte, že každá minuta se neskutečně vleče...s námi se divíte, že už je konec:)

Netvrdím, že to je lehké cvičení. Umíme ho však přizpůsobit tak, aby to zvládl každý z Vás. Je jasné, že někdo začíná od nuly, někdo je na něco již zvyklý...každému dáme prostor, aby se od svého počátečního bodu zlepšoval a zlepšoval...nikdy Vás to neomrzí, stále lze Vaše hranice posouvat výš a výš...

Takže pokud se nebojíte toho, že se s námi zapotíte....

PŘIJĎTE MEZI NÁS A DOKAŽTE SOBĚ I OSTATNÍM, ŽE VY NA TO MÁTE!

 

Lekce probíhají pravidelně každé úterý od 17:00 a pátek od 20:00 v tělocvičně Reálného gymnázia v Českých Budějovicích - pro více informací volejte: 724 787 500 nebo pište na: alexandra@prozdravetelo.cz.

 

 

 

 


Další články z rubriky Sportem ke zdraví

Nordic Running - běh s holemi je skvělý

Běhání patří mezi nejoblíbenější sporty v ČR. Jeho výhodou je, že běhat můžeme téměř kdekoli a pokud to zdraví dovolí, mohou se běhu věnovat téměř všichni. Zkusili jste ale někdy běžet s holemi? Nordic Running umožňuje komplexní rozvoj svalové soustavy, dýchacího a oběhového systému. Tato pohybová aktivita klade ale nemalé nároky na správné zvládnutí základní techniky, která je však podmínkou její bezpečnosti a efektivity. Vlivem zapojení horní poloviny těla pomocí holí dochází k výraznému navýšení intenzity zatížení pohybového i kardiopulmonálního systému a tím i celkového energetického výdeje.

Zbavte se bolesti zad během 7 minut

Trápí vás bolest zad? Mám pro vás 7 jednoduchých cvičení pro zbavení se bolesti zad, které se dají zvládnout během 7 minut. Tyto cviky jsou zaměřeny především na bolavá bedra.

Přestaňte v posilovně dělat blbosti

Zkuste někdy přijít do komerční posilovny a srovnat lidi cvičící s činkou s lidmi cvičících na strojích. Všimnete si jedné věci - kterou byste nejspíš nejraději neviděli - ti pod činkou vypadají lépe, než ty ostatní.

Nelze přehlížet fakt, že i na izolovaných cvicích lze nabrat slušné množství svalů. Progres na strojích chce však velké množství zkušeností svaly správně procítit. Každý průměrný cvičenec pod činkou vyroste daleko lépe, než na izolovaných cvicích.

Slyšeli jste někdy o HSS - Hlubokém Stabilizačním Systému? To je systém svalů, který izolovaně nikdy neprocvičíte. Jsou to svaly umístěné pod povrchovými (viditelnými) svaly, které nám pomáhají být stabilní, silnější, které drží naší postavu a, i když nejsou vidět, dokaží nám zajistit powerfull vzhled. A to chcete.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko