Jakub.V hubnul jsem s běžnými potravinami a bez léků

Rubrika: Podařilo se
Autor: Štěpánka Procházková

Jakub.V hubnul jsem s běžnými potravinami a bez léků
Původní váha: 110 kg váha po ukončení programu: 93 kg
Úbytek tuku -6,3%
Celkový úbytek na mírách: -116 cm

Rozhodl jsem se hubnout, když už moje váha byla opravdu špatná s ohledem na můj věk. Potřeboval jsem asi nějaký impuls a motivaci tak sem vyhledal odbornou pomoc u paní Štěpánky. Na začátku jsem se toho opravdu bál, a moc jsem tomu nevěřil. Postupem času, když jsem viděl, jak jde váha dolů a míry také, jsem byl spokojen. Musel jsem svůj jídelníček převrátit o 360 stupňů, ale nic drastického to nebylo. Začal jsem hodně sportovat hlavně plavání a váhá stále klesala. Musel jsem také dosti omezit alkohol, ale určitě to stálo zato. Bylo znát když jsem v jídelníčku polevil. Obsah tuku v těle okamžitě vzrostl. Snažím se i nadále pokračovat a hubnout dále. Jakub V.


Další články z rubriky Podařilo se

Petra Kratochvílová - Každý, kdo váháte, jděte do toho!

Dlouho jsem váhala než jsem kontaktovala výživového poradce. Nyní jsem moc ráda. Vše mi bylo dobře vysvětleno. Moje chyba byla, že jsem celý den nejedla, pila jen kávu a večer jsem si vše vynahradila. Naučila jsem se jíst 5x denně. Pít 2-3 litry vody. Nemám hlad a ještě hubnu. Super stav.

Hodnocení Pavla Petráka - GRYF Liberec Ondřej Blín 20 let Program sportovní výživy (karate)

 

 

Statistiky nelžou!! Našim klientů se za rok 2015 podařilo zhubnout 1,6 tuny a zhubnout v pase 7,5 metru

Statistika nelže. Celkem jsme v roce 2015 pracovali s 597 klienty, kterým jsme provedli 3.141 měření. Klienti celkem zhubli 1,6 tuny (1.600 kg) tuku a v pase celkem 7,5 metru. Některým klientů se podařilo zhubnout i desítky kilogramů, někteří pouze změnili strukturu a poměr své váhy mezi svaly a tukem, někteří pouze zvýšili svou kondici a spokojenost. Rádi Vás přivítáme také.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko