Jakub.V hubnul jsem s běžnými potravinami a bez léků

Rubrika: Podařilo se
Autor: Štěpánka Procházková

Jakub.V hubnul jsem s běžnými potravinami a bez léků
Původní váha: 110 kg váha po ukončení programu: 93 kg
Úbytek tuku -6,3%
Celkový úbytek na mírách: -116 cm

Rozhodl jsem se hubnout, když už moje váha byla opravdu špatná s ohledem na můj věk. Potřeboval jsem asi nějaký impuls a motivaci tak sem vyhledal odbornou pomoc u paní Štěpánky. Na začátku jsem se toho opravdu bál, a moc jsem tomu nevěřil. Postupem času, když jsem viděl, jak jde váha dolů a míry také, jsem byl spokojen. Musel jsem svůj jídelníček převrátit o 360 stupňů, ale nic drastického to nebylo. Začal jsem hodně sportovat hlavně plavání a váhá stále klesala. Musel jsem také dosti omezit alkohol, ale určitě to stálo zato. Bylo znát když jsem v jídelníčku polevil. Obsah tuku v těle okamžitě vzrostl. Snažím se i nadále pokračovat a hubnout dále. Jakub V.


Další články z rubriky Podařilo se

Statistiky nelžou!! Našim klientů se za rok 2015 podařilo zhubnout 1,6 tuny a zhubnout v pase 7,5 metru

Statistika nelže. Celkem jsme v roce 2015 pracovali s 597 klienty, kterým jsme provedli 3.141 měření. Klienti celkem zhubli 1,6 tuny (1.600 kg) tuku a v pase celkem 7,5 metru. Některým klientů se podařilo zhubnout i desítky kilogramů, někteří pouze změnili strukturu a poměr své váhy mezi svaly a tukem, někteří pouze zvýšili svou kondici a spokojenost. Rádi Vás přivítáme také.

Příběh Šárky

Osobní příběh? Nevím, odkud začít. Takže něco ze záznamů z pravidelných měření. Od začátku mám dole "pouze" 12 kg (necelé dva a půl měsíce), přičemž z toho je ale 10 kg tuk (představte si 20 půlkilových kostek sádla), svalová hmota zůstala stejná (ale při snížení váhy narostla procentuálně), voda šla procentuálně taky nahoru.

Paní Andrea hubla poprvé ve svém životě bez jojo efektu

Vždy jsem při dietě pocítila jojo efekt, nyní s výživovým programem na míru od paní Štěpánky Procházkové tomu tak není.

Před zahájením programu: váha 77,4 kg, podkožní tuk 37,3%, BMI 25,3
Po ukončení programu: váha 70,8 kg, podkožní tuk 31%, BMI 23,1
Celkový úbytek na mírách: -58 cm 

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko