Mgr. Magdalena Kuzníková

Dietologická poradna

Provádíme veškeré nutriční poradenství (mimo fenylketonurii). Nově můžete přímo v poradně také cvičit na vibrační plošině Flabélos.

Kyjov      www.dietologickaporadna.cz     více informací

Tomáš Ďurán

Výživový poradce, pohybový specialista a osobní trenér

Jsem výživový poradce a svým klientům sestavuji individuálního jídelníček na základě kombinací několik účinných metod, kde zjišťuji metabolický typ, jaké jsou pro každého vhodné i nevhodné potraviny atd. S mými klienti jsem stále v kontaktu a s malými a postupnými změnami v jídle se snažíme docílit vždy trvalého výsledku snížení váhy, nebo dlouhodobého nabrání svalů- při této možnosti se již kombinuje strava a osobní tréninky. Dále se zabývám funkčním a účinným tréninkem zejména pro klienty se sedavým nebo jednostranně zaměřeným zaměstnáním, kde vznikají neviditelné svalové dysbalance, bolesti zad i kloubů. Takové klienty nejdříve naučím jak správně posilovat vnitřní stabilizační systém a až teprve pak s nimi posiluji celé tělo, aby se dostali do kondice a cítili se lépe.

Mikulčice + pobočky      www.svetzdravibreclav.cz     www.tomasduran.cz     více informací

Výživa a zdraví

Výživové poradenství, jídelníčky na míru při nadváze, podváze a civilizačních onemocněních, detoxikace, vyšetření hladiny homocysteinu, masáže šíje a hlavy.

Hodonín      momentálně se na nich pracuje     více informací

Poradna pro výživu a zdraví - Dagmar Sedlářová

výživový koučink, jídelníček na míru, analýza skladby těla, prevence nemocí, aromaterapie, bylinné produkty

Hodonín - Hodonín      více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: