Kondice Pro, s.r.o.

Lidský přístup, profesionální péčeSnahou naší je firmy je ucelený přístup ke klientovi. Nabízíme komplexní výživové poradenství (redukce váhy, pomoc při fixaci dosažené váhy, tvarování postravy, přibírání svalové hmoty, úprava stravy při změně životního stylu, pravidelné detoxikace organismu, detailně zpracovaný jídelníček), to vše individuálně s každým klientem jednotlivě.Kurz štíhlého myšlení je určen ženám, které nechtějí hubnout samy, ale ve skupině. Kurz se na 12 týdnů, scházíme se 1x týdně a vždy hodinu se věnujeme teorii i praxi z výživy a hodinu cvičíme. Celou dobu se vzájemně motivujeme, hecujeme a snažíme se naučit jak správně zvolit svůj ideální životní styl.Cvičení (pilates, velké míče, bodystyling, trampolínky) vše buď individuálně nebo ve skupině maximálně 7 cvičenek. Klademe důraz na to, aby cvičitelka měla možnost kontrolovat včechny cvičící.Rolletic - masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže dobře tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií. Masáže jsou příjemnou třešničkou na dortu našich služeb.

Telefon: 777 876 097
E-mail: marhounova@kondicepro.cz
WWW: www.kondicepro.cz
Adresa: Kanovnická 18
37001 České Budějovice

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko