Martina Zachová

Výživa s rozumem 

Kdo jsem?

 

Martina Zachová – nutriční poradkyně

 Zdravému životnímu stylu se věnuji od roku 2010. Jako nutriční poradce jsem pracovala nejdříve ve Strakonicích a od roku 2011 v Českých Budějovicích. Při práci s klienty je mojí prioritou individuální přístup. Ve svém oboru se neustále vzdělávám. Výživové poradenství pro mě není práce, ale koníček. Snažím se, aby zdravá výživa pro klienty v poradně nebyla povinost, ale zábava a aby úprava jídelníčku byla změnou trvalou, změnou ke zdravému životního stylu.

 V poradně Výživa s rozumem se věnuji poradenství v oblasti výživy. Nejen hubnutí, ale jakákoliv úprava stravy, která má vést ke zdravému tělu a psychické pohodě. Kladu důraz na individuální přístup. Zohledňuji zdraví klienta, osobní potřeby, chuť, časové i finanční možnosti. Pro diagnostiku klienta a sestavení individuálního výživového plánu používám moderní techniky vyšetření:

 

  • analýza složení těla na lékařské váze (tuk, svaly, voda, viscerální tuk, metabolický věk)

  • genetické vyšetření

  • intolerance potravin

  • tradiční čínská medicína

  • metabolická typologie

  • biochemické vyšetření krve

 

 


Telefon: 733438370
E-mail: martinazachovaz@gmail.com
WWW: hubnutibudejovice.cz/
Facebook:
Adresa: Krajinská 230/31
37001 České Budějovice

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: