PhDr. Mgr. Nikola Peřinová

Hubnutí metodou koučinku 

Proč hubnutí metodou koučinku?

1. Koučink vede k vlastní cestě klienta. Klient má možnost si s pomocí kouče cestu dobře promyslet, aby mu co nejlépe vyhovovala a mohl po ní jít celý život. Třeba s určitou dávkou námahy, ale ne za cenu totálního nasazení, jež vždy skončí otázkou "Stojí mi to za to?"

2. Koučink ze všech dostupných metod nejlépe vrací do procesu hubnutí správnou dávku přiměřenosti, na kterou řada metod (typicky různé diety) již z principu rezignuje, i když se jedná o jediný dlouhodobě udržitelný přístup.

3. I během dobře nastaveného hubnoucího procesu vyvstane s velkou pravděpodobností řada překážek. Tyto překážky přicházejí v nejméně vhodnou dobu. Koučink představuje mimořádně efektivní metodu odstraňování nejrůznějších bariér na cestě k cíli - vnitřních i vnějších.   

 

Co je koučink?

Koučink je strukturovaný rozhovor vedený koučem, jež se zaměřuje na odkrývání vnitřního potenciálu klienta. Tuto vnitřní sílu pak klient využívá v běžném životě v procesu hubnutí. Kouč silně podporuje klienta k využití této síly a pomáhá mu ji směřovat přímo ke konkrétnímu výsledku hubnutí.

 

Koučink vychází ze současné situace klienta a cílí na budoucnost, nezabývá se tedy minulostí jako klasické terapeutické přístupy. Z tohoto důvodu dokáže velice pružně řešit překážky, jež přicházejí v reálném čase.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Telefon: 720310674
E-mail: nikola.perinova@seznam.cz
WWW: www.hubnuti-koucink.com
Adresa: Bratislavská 2
60200 Brno
Pobočky: Dietologické centrum
Bratislavská 2
602 00 Brno

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: