Poradna pro změnu životního styluNepoužívám slovo dieta.  Pokud se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu, je to změna Vašeho přstupu k Vašemu životu.Úvodní konzultace trvá 1,5 hodiny. Během této doby uděláme úvodní měření. Řeknete mi, jak vypadá Váš jídelníček a jaký máte pohyb. Pak bychom vše probrali ještě jednou s tím, že já navrhuji změny ve stravě i pohybu, a Vy buď souhlasíte, nebo navrhnu něco jiného. Můj přístup je takový, že by změna pro Vás neměla být za trest, ale abyste se z té změny těšili.Také Vám mohu sestavit podrobný jídelníček na 1 týden, na 14 dní nebo na měsíc. Vše, na čem se domluvíme, Vám pošlu e-mailem včetně seznamu potravin, ze kterého můžete čerpat při nakupování.Pak dáme šanci tělu i mysli po dobu 6 týdnů, aby si na změnu zvykly. Během těch 6 týdnů Vás budu podporovat, tzn. můžete mě kdykoliv s čímkoliv kontaktovat. Za 6 týdnů uděláme kontrolní měření.

Telefon: 602441231
E-mail: petra.hermanova@cbox.cz
WWW: www.zivotnistyl-ph@webyan.cz
Facebook:
Adresa: Denisova 105
33901 Klatovy

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: