Bedřiška Křupala

poradkyně pro výživu

Výživové poradenství pro hubnutí, podporu zdraví a vitality. Úspěšný program metabolic balance®

Praha 10 - Vinohrady      www.mojezdravavyziva.cz     více informací

Ing. Veronika Hanzlíková

Vědomá výživa

Poradenství nejen v oblasti výživy (úprava hmotnosti, vhodné stravování) a potravin (jak se vyznat v potravinách a jaké potraviny kupovat). Zabývám se vědomou výživou - to znamená, že přistupuji ke každému klientovi nejen z hlediska správného stravování a pohybu, ale taky se věnuji celkovému psychosomatickému přístupu (tedy že mysl a naše podvědomé programy ovlivňuji naše stravování a tudíž i váhu a chuť na různé potraviny).

Praha 10 - Uhříněves + pobočky      www.vedomavyziva.cz     více informací

Ivana Ludvíková

Deporta

Studio Deporta nabízí skupinové kurzy snižování nadváhy, individuální výživové poradenství, analýzy na přístroji InBody 230 a různé pohybové aktivity.

Praha 10      www.deporta.cz     více informací

NutriMed, s.r.o.

MUDr. Jan Špička

Vysoce odborný přístup k úpravě životosprávy - hubněte chytře a bez jo-jo efektu. Novinka - Life style koučink.

Praha + Libiš u Neratovic (Mělník)      www.nutri-med.cz     více informací

Ester Hejnová DiS.

Programy zdravého hubnutí. Doporučení pro snížení váhy a zlepšení kondice. Jídelníčky na míru. Diagnostika těla na přístroji In Body 230.Dárkové poukazy na naše služby.

Praha 10 Uhříněves      www.vyzivovy-poradce-praha.eu     více informací

Dejan Hrnjica

Výživové poradenství podle přírodní medicíny

Praha 10      dejan1.webnode.cz/     více informací

Výživové centrum Mgr. Mariany Halmanové

Profesionální poradenství bez prodeje výživových doplňků

Komplexní a profesionální služby v oblasti výživy, stravování, diagnostiky pohybového aparátu a výběru optimální pohybové aktivity......Jmenuji se Mariana Halmanová, členka Aliance výživových poradců, Sdružení výživových poradců a Společnosti pro výživu. Působím jako externí expert pro Evropskou Unii v oblasti zdraví a výživy. Ve své praxi se zaměřuji na klienty, kteří potřebují redukovat nebo naopak přibrat, na kojící a těhotné matky, sportovce, výživu seniorů, dětí, klientů s potravinovými intolerancemi či alergiemi, atd.. Konzultace zakládám na úpravě jídelníčku a stravovacích návyků, nikoliv na prodeji výživových doplňků.

Praha 10 + pobočky      www.vyzivovecentrum.cz     více informací

Zdravé žití

Zdravé žití pro všechny!

Výživové a harmonizační programy osobního poradenství podle filozofie Západu a Východu (tradiční čínská medicína, ayurvéda) / Firemní poradenství / Přednášky v Čj a Aj (Counselling in English!) / Konzultace přes Skype, i mimo Prahu.

Praha      www.zdrave-ziti.cz     více informací

FITARIAN.CZ

Výživové poradenství a jídelníčky na míru každému.

Hledáte odpověď na otázky spojené se zdravým životním stylem, hubnutím, všemožnými dietami, chcete si nechat sestavit redukční/ udržovací/ detoxikační či naopak přibírací jídelníček na míru? Kontaktujte mne a já vás zasvětím do neokoukaného konceptu úpravy hmotnosti a zdraví, který ZKRÁTKA FUNGUJE ;) !!! Pokud budete chtít, provedu vás celým hubnutím od začátku až dokonce a budu tak vaše nutriční koučka ;) …a to i na dálku – v době telefonů a internetu není nic nemožné! Prostě výživové poradenství na dálku. Cena služeb je individuální dle náročnosti programu.

Praha      www.fitarian.cz     více informací

Ing. Jana Zónová

Sestavení vhodného jídelníčku, který odpovídá Vašim osobním cílům a možnostem. Doporučení vhodných pohybových aktivit. Profesionální přístup v příjemném prostředí.

Praha 10      vyzivovy-poradce55.webnode.cz/     více informací

Bc. Vendula Valášková

Poradna Nutrifit

Co můžete v poradně Nutrifit očekávat: výživové poradenství vychází ze zásad zdravého a správného stravování, nebudou vám nuceny žádné „zázračné“ pilulky, koktejly apod., získáním podrobné anamnézy (zdravotní, nutriční,..) a vyšetřením (měření, Tanita, analýzy..) zjistím případné chyby ve vaší životosprávě a navrhnu nejvhodnější změny a postupy, nebudete omezování striktními zákazy, ale získáte vhodná doporučení, bude Vám srozumitelně vysvětleno vše, co se týká výživy a zdravého životního stylu, jak se orientovat v této široké problematice, které potraviny vybírat a proč…, protože každý má jiné potřeby je základem individuální přístup ke každému klientovi, nedostanete pouze paušální doporučení, ale budou řešeny Vaše konkrétní problémy, spolupráce s dalšími odborníky v mnohých oblastech zajišťuje komplexní péči, zárukou je spolehlivý a pečlivý přístup a vysoká kvalita poskytovaných služeb, snahou poradny Nutrifit je vyjít vstříc a nalézt optimální řešení právě pro Vás.

Praha 10      www.poradnanutrifit.cz     více informací

Bc. Silvie Slívová

Poradna Nutrifit

Naše výživové poradenství vychází ze zásad zdravého a správného stravování, nebudou vám nuceny žádné „zázračné“ pilulky, koktejly apod., získáním podrobné anamnézy (zdravotní, nutriční,..) a vyšetřením (měření, bodystat, analýzy..) zjistím případné chyby ve vaší životosprávě a navrhnu nejvhodnější změny a postupy. Získáte vhodná doporučení, bude Vám srozumitelně vysvětleno vše, co se týká výživy a zdravého životního stylu, jak se orientovat v této široké problematice, které potraviny vybírat a proč...

Praha 10       www.poradnanutrifit.cz     více informací

Michaela Janatová

Nature Care Clinic

Dietetika dle tradiční čínské medicíny, Numerologie dle tradiční čínské medicíny zaměřená na stravování, Harmonizace energetických drah, Zdravotní, psychické a vztahové potíže

Praha 2 Výtoň      www.radost-zit.cz     více informací

Kateřina Svatošová

Nutrinea - výživou k hubnutí

- Individuální jídelníčky - Komplexní redukční programy - Výživa těhotných a kojících žen - Společné nakupování potravin - Řešení potíží s Celulitidou - Výživa manažerů

Praha 10 - Hostivař + pobočky      www.nutrinea.cz     více informací

Petr Mesároš, DiS., Hubnu.eu

výživový poradce při hubnutí

"Hubnutí probíhá především v hlavě, až poté v žaludku." Proto kladu velký důraz i na psychickou podporu a motivaci všech svých klientů, kterým pomáhám. Více na www.hubnu.eu

Praha 10, Vršovice (Vinohrady) + pobočky      www.hubnu.eu     více informací

celkem 16 záznamů na 2 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: