Bedřiška Křupala

poradkyně pro výživu

Výživové poradenství pro hubnutí, podporu zdraví a vitality. Úspěšný program metabolic balance®

Praha 10 - Vinohrady      www.mojezdravavyziva.cz     více informací

Ing. Veronika Hanzlíková

Vědomá výživa

Poradenství nejen v oblasti výživy (úprava hmotnosti, vhodné stravování) a potravin (jak se vyznat v potravinách a jaké potraviny kupovat). Zabývám se vědomou výživou - to znamená, že přistupuji ke každému klientovi nejen z hlediska správného stravování a pohybu, ale taky se věnuji celkovému psychosomatickému přístupu (tedy že mysl a naše podvědomé programy ovlivňuji naše stravování a tudíž i váhu a chuť na různé potraviny).

Praha 10 - Uhříněves + pobočky      www.vedomavyziva.cz     více informací

Ivana Ludvíková

Deporta

Studio Deporta nabízí skupinové kurzy snižování nadváhy, individuální výživové poradenství, analýzy na přístroji InBody 230 a různé pohybové aktivity.

Praha 10      www.deporta.cz     více informací

NutriMed, s.r.o.

MUDr. Jan Špička

Vysoce odborný přístup k úpravě životosprávy - hubněte chytře a bez jo-jo efektu. Novinka - Life style koučink.

Praha + Libiš u Neratovic (Mělník)      www.nutri-med.cz     více informací

Ester Hejnová DiS.

Programy zdravého hubnutí. Doporučení pro snížení váhy a zlepšení kondice. Jídelníčky na míru. Diagnostika těla na přístroji In Body 230.Dárkové poukazy na naše služby.

Praha 10 Uhříněves      www.vyzivovy-poradce-praha.eu     více informací

Dejan Hrnjica

Výživové poradenství podle přírodní medicíny

Praha 10      dejan1.webnode.cz/     více informací

Výživové centrum Mgr. Mariany Halmanové

Profesionální poradenství bez prodeje výživových doplňků

Komplexní a profesionální služby v oblasti výživy, stravování, diagnostiky pohybového aparátu a výběru optimální pohybové aktivity......Jmenuji se Mariana Halmanová, členka Aliance výživových poradců, Sdružení výživových poradců a Společnosti pro výživu. Působím jako externí expert pro Evropskou Unii v oblasti zdraví a výživy. Ve své praxi se zaměřuji na klienty, kteří potřebují redukovat nebo naopak přibrat, na kojící a těhotné matky, sportovce, výživu seniorů, dětí, klientů s potravinovými intolerancemi či alergiemi, atd.. Konzultace zakládám na úpravě jídelníčku a stravovacích návyků, nikoliv na prodeji výživových doplňků.

Praha 10 + pobočky      www.vyzivovecentrum.cz     více informací

Zdravé žití

Zdravé žití pro všechny!

Výživové a harmonizační programy osobního poradenství podle filozofie Západu a Východu (tradiční čínská medicína, ayurvéda) / Firemní poradenství / Přednášky v Čj a Aj (Counselling in English!) / Konzultace přes Skype, i mimo Prahu.

Praha      www.zdrave-ziti.cz     více informací

FITARIAN.CZ

Výživové poradenství a jídelníčky na míru každému.

Hledáte odpověď na otázky spojené se zdravým životním stylem, hubnutím, všemožnými dietami, chcete si nechat sestavit redukční/ udržovací/ detoxikační či naopak přibírací jídelníček na míru? Kontaktujte mne a já vás zasvětím do neokoukaného konceptu úpravy hmotnosti a zdraví, který ZKRÁTKA FUNGUJE ;) !!! Pokud budete chtít, provedu vás celým hubnutím od začátku až dokonce a budu tak vaše nutriční koučka ;) …a to i na dálku – v době telefonů a internetu není nic nemožné! Prostě výživové poradenství na dálku. Cena služeb je individuální dle náročnosti programu.

Praha      www.fitarian.cz     více informací

Bc. Vendula Valášková

Poradna Nutrifit

Co můžete v poradně Nutrifit očekávat: výživové poradenství vychází ze zásad zdravého a správného stravování, nebudou vám nuceny žádné „zázračné“ pilulky, koktejly apod., získáním podrobné anamnézy (zdravotní, nutriční,..) a vyšetřením (měření, Tanita, analýzy..) zjistím případné chyby ve vaší životosprávě a navrhnu nejvhodnější změny a postupy, nebudete omezování striktními zákazy, ale získáte vhodná doporučení, bude Vám srozumitelně vysvětleno vše, co se týká výživy a zdravého životního stylu, jak se orientovat v této široké problematice, které potraviny vybírat a proč…, protože každý má jiné potřeby je základem individuální přístup ke každému klientovi, nedostanete pouze paušální doporučení, ale budou řešeny Vaše konkrétní problémy, spolupráce s dalšími odborníky v mnohých oblastech zajišťuje komplexní péči, zárukou je spolehlivý a pečlivý přístup a vysoká kvalita poskytovaných služeb, snahou poradny Nutrifit je vyjít vstříc a nalézt optimální řešení právě pro Vás.

Praha 10      www.poradnanutrifit.cz     více informací

Bc. Silvie Slívová

Poradna Nutrifit

Naše výživové poradenství vychází ze zásad zdravého a správného stravování, nebudou vám nuceny žádné „zázračné“ pilulky, koktejly apod., získáním podrobné anamnézy (zdravotní, nutriční,..) a vyšetřením (měření, bodystat, analýzy..) zjistím případné chyby ve vaší životosprávě a navrhnu nejvhodnější změny a postupy. Získáte vhodná doporučení, bude Vám srozumitelně vysvětleno vše, co se týká výživy a zdravého životního stylu, jak se orientovat v této široké problematice, které potraviny vybírat a proč...

Praha 10       www.poradnanutrifit.cz     více informací

Michaela Janatová

Nature Care Clinic

Dietetika dle tradiční čínské medicíny, Numerologie dle tradiční čínské medicíny zaměřená na stravování, Harmonizace energetických drah, Zdravotní, psychické a vztahové potíže

Praha 2 Výtoň      www.radost-zit.cz     více informací

Kateřina Svatošová

Nutrinea - výživou k hubnutí

- Individuální jídelníčky - Komplexní redukční programy - Výživa těhotných a kojících žen - Společné nakupování potravin - Řešení potíží s Celulitidou - Výživa manažerů

Praha 10 - Hostivař + pobočky      www.nutrinea.cz     více informací

Petr Mesároš, DiS., Hubnu.eu

výživový poradce při hubnutí

"Hubnutí probíhá především v hlavě, až poté v žaludku." Proto kladu velký důraz i na psychickou podporu a motivaci všech svých klientů, kterým pomáhám. Více na www.hubnu.eu

Praha 10, Vršovice (Vinohrady) + pobočky      www.hubnu.eu     více informací

Radim Jakeš

Prevence a léčba Tradiční čínskou medicínou, lektorská činnost

Praha 10      www.korenyzdravi.cz     www.vivo-academy.cz/     více informací

celkem 16 záznamů na 2 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: