OB klinika a.s.

Veronika Jirkalová

InBody 720, interpretace výsledků, konzultace s doporučením životosprávy a pohybové aktivity, atd

Praha 3 - Žižkov      www.obklinika.cz     více informací

Marcela Bednářová

výživový poradce a instruktor power jogy

výživové poradenství zaměřené na individuální péči, analýza těla, zhodnocení stávajícího jídelníčku a návrh nového jídelníčku dle individuálních potřeb, návrh vhodné pohybové aktivity, možnost konzultace online

Praha 3      www.vyzivamarcela.cz     více informací

Elixír studio s.r.o. PhDr. Olga Huspeková a kolektiv

Elixír studio pro zdravý pohyb a životosprávu

Pohybové studio, fitness centrum, cestovní agentura a výživová poradna nového věku - vše pod jednou střechou

Praha - Náměstí Jiřího z Poděbrad      www.elixirstudio.cz     více informací

Vporadce

Ing. Eliška Vohradská

Nabízíme výživové poradenství každému na míru přímo u Vás doma nebo na jiném Vámi vybraném místě. Doprava po Praze je zcela zdarma.

Praha 3      www.vporadce.cz     více informací

Elixír studio

moderní pohybové studio a výživová poradna nového věku

Cítit se zdravě, být v pohodě a vypadat dobře. Po tom touží většina z nás. Nic z toho není nedosažitelný cíl. Každý na sobě může pracovat, postupně a podle svých možností. Brzy pozornost, kterou věnoval sám sobě, ucítí blahodárně na svém těle i duši. Bude se cítit, jako by vypil elixír – elixír zdraví, půvabu, svěžesti, sebejistoty. A nezáleží ani tak na věku, protože ne věk, ale kvalita života určuje míru naší spokojenosti. Elixír studio zdravého pohybu a životosprávy Vám nachystalo právě takový nápoj. O jeho tajemství se s Vámi rádi podělíme. Skrývá v sobě čtyři složky: 1. Duševní rovnováhu 2. Vyvážený a zdravý jídelníček 3. Zdravý pohyb 4. Schopnost relaxovat Ingredience elixíru jsme, coby alchymisté, namíchali velmi uvážlivě. I roušku tohoto tajemství vám poodhalíme. Patří sem: 1. Výživová poradna s předními odborníky (MUDr. PhDr…..) 2. Pilates studio 3. Zdravotní cvičení 4. Jóga, BOSU, FLOWIN……. 5. Tance – zumba, břišní tance, flamenco… 6. Redukční cycling – reduspin 7. Masáže a služby fyzioterapie 8. Prožitkové a vzdělávací semináře a wellness pobyty To vše tvoří základ našeho elixíru. Každý jsme originál, a proto i elixír připravený pro každého z nás, chutná malinko jinak. Každý je pro nás jedinečný! Proto společně s Vámi umícháme přesně to, co platí právě pro Vaše tělesné i duševní zdraví a prosperitu. V ELIXÍRU PRACUJE S NADŠENÍM NA 40 ZKUŠENÝCH A CERTIFIKOVANÝCH LEKTORŮ, VÝŽIVOVÝCH PORADCŮ, MASÉRŮ, FYZIOTERAPEUTŮ A DALŠÍCH ODBORNÍKŮ. NAŠÍM KRÉDEM JE: KOMPLEXNÍ PÉČE A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP! TĚŠÍME SE NA VÁS Měníme tělo i ego!

Praha      www.elixirstudio.cz     více informací

Renata Hejnová

Nutriční poradenství Renata

Výživové poradenství, individuální výživový plán, zdravá strava

Praha 3      www.nutricni-poradce.webgarden.cz     více informací

Mgr. Irena Křivonosková

Jiná poradna

Individuální, intenzivní a laskavé poradenství ve výživě

Praha 3      www.jinaporadna.cz     více informací

Detektiv potravinových alergií s.r.o.

Mám profesní zkoušku z výživového poradenství, jsem poradkyní Metabolic Balance a top expertkou na řešení potravinových alergií, díky úpravě stravy. Jsem také laktační poradkyně Mamily.

Praha 3      www.lidajirickova.cz     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: