Klára Mencl

Laskavá péče pouze pro vás

Terapie Vědomá změna, Access Bars, Access Energetický Facelift, SRT, úprava životního stylu, mentoring

Praha 9 - Koloděje      sklarou.cz/     více informací

Alife company, s.r.o.

Online výživová poradna společnosti Alife company, s.r.o. nabízí účinné poradenství při redukci hmotnosti. Díky nabídce online poradny nemusíte trávit čas návštěvami odborníka. Vytvoříme Vám osobní výživový plán, jídelníček a prokonzultujeme společně účinný postup při hubnutí.

Praha 9      www.alifecompany.cz     více informací

Hubnemeuspesne.cz

pilates, s stretch, výživové poradenství, individuální redukční plány na míru klienta, konzultace, ukázkové jídelníčky, redukční kurzy, přednášky, Power Plate, individuální tréninkové plány

Praha 9 Hloubětín       www.hubnemeuspesne.cz     více informací

Štěpánka Čápová

Naučím vás projíst se ke spokojenosti i štíhlosti

Naučím vás, jak vařit a jíst, abyste se ve svém těle cítila jako doma. Výživové plány, online poradenství i osobní konzultace, to vše u mě najdete. Svou práci dělám s nadšením a je mou vášní a ta se pak odráží na talíři. Společně nastartujeme váš nový životní styl tak,aby vás bavil a cítily jste se v něm skvěle. Pracuji výhradně se ženami, protože právě ty jsou strážkyněmi domácího krbu a nejčastěji rozhodují a řeší to, co se doma jí. Jejich prostřednictvím pak upravujeme stravovací návyky u celé rodiny. Rozumím ženské duši i potřebám, které ženu provází v různých obdobích života a proto mohu podpořit i vás během cesty za novou postavou a životním stylem. Najdete u mě podporu i porozumění. S maminkami na mateřské se domlouvám i na návštěvě doma. Osobní konzultace na Praze 9 nebo Praze 1.

Praha 9 + pobočky      www.stepankacapova.cz     více informací

Lucia Rybárová

Poradenství v oblasti zdravé výživy založené na individuálním přístupu ke klientovi, tělesná analýza, hubnutí bez jo-jo efektu, trvalá změna životního stylu.

Praha 9      www.vyzivovaporadna.unas.cz     více informací

TobeFit

Poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Praha 9 Čakovice      www.to-be-fit.cz     více informací

Hana Svobodová

S chutí najdeme cestu k novému životnímu stylu. Nic nezakazujeme, nic nepřikazujeme, jen se naučíme chápat význam a roli potraviny, pohybu a psychiky s ohledem na naše zdraví.

Praha 9 + pobočky      www.vyzivahrave.cz     více informací

Ing. Eva Prchalová

Konzultace kdekoli potřebujete

Přijedu k Vám domů, do práce nebo na jiné společně vybrané místo v Praze, zhodnotím složení Vašeho těla pomocí moderních diagnostických metod a nasměruji Vás k úspěšnému dosažení Vašich cílů.

Praha 9 + pobočky      www.prchalova-vyzivovy-poradce.cz     více informací

La Vie - klub zdravé výživy

Náš cíl – vaše spokojenost. Naučíme vás poslouchat signály vašeho těla, které nejlépe ví, co je pro vás dobré. Osvojíte si základní pravidla zdravé výživy, nakupování „správných“ potravin, vaření a vhodnou úpravu jídel. Ukážeme vám, jaké pohybové aktivity jsou pro vás nejvhodnější. Pro členy našeho klubu máme připravenou celou řadu kurzů a vzdělávacích akcí.

Praha 9      www.klublavie.cz     více informací

Tereza Látová

SlimFit - nutriční poradna

Vytvořím pro Vás individuální stravovací plán, při kterém dosáhnete snadno svého cíle.

Praha 9 + pobočky      www.slimfit.cz     více informací

NUTRIČNÍ ORDINACE - vstupní nezávazná konzultace jen 290 Kč

Nutriční ordinace má 20 let praxe v oblasti trvalé úpravy váhy, detoxikace organismu a výuky sestavení jídelníčku. Pod naším vedením se naučíte CO, KDY a KOLIK jídla sníst. V Praze máme dvě ordinace (metro Náměstí Republiky a Českomoravská). Garantujeme Vám individuální přístup, serióznost a především diskrétnost. Vzhledem k tomu, že jsou naše služby dotovány, tak si je z finančního hlediska mohou dovolit i maminky na MD, studenti či důchodci. NEPRODÁVÁME ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY!!! Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi pomůžeme i Vám. Více informací včetně referencí našich klientů si můžete přečíst na webových stránkách www.nutricniordinacepraha.cz nebo www.martinspilka.cz

Praha 9 + pobočky      www.nutricniordinacepraha.cz     www.martinspilka.cz     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: