Říkám tomu NOVÝ STYL ŽIVOTA

Rubrika: Podařilo se
Autor:

Říkám tomu jiný styl života...

Kontaktovat výživovou poradkyni, mě napadlo, když byly mé druhorozené dcerce 2 roky. Vadilo mi, jak moje postava vypadala a necítila jsem se v dobré kondici.

Zabrousila jsem tedy na internet a našla stránky Petry Štětinové.

Před první návštěvou jsem se svěřila manželovi, ale neshledala jsem se s pochopením, ale nedbala jsem jeho názorů a zkontaktovala jsem Petru a domluvila si první schůzku.

První měření: váha 78,5 kg a při výšce 172 cm a další parametry svého těla, nad kterými člověk jen zatajuje dech.

A pak to začalo, zázračné martýrium sestavování jídelníčku, podle své chuti, ale podle daných „mantinelů". Měla jsem problém se svačinami - honem něco do tašky a pak jsem se pozastavovala nad tím jestli je to dobře nebo ne. Samozřejmě nebylo. Člověk si na to musí udělat čas a pochopit, že množství a vyváženost má něco do sebe. Takže s novým jídelníčkem vzápětí přišli i jiné zvyky.

Přes léto to bylo docela složité, období grilovaček, vínka a jiných lákadel. :-) Ale i tak jsem to zvládla, zavedla jsem si i nový styl při návštěvách. Salátek jí snad každý a obložený talíř se šunkou a nízkotučným sýrem, k tomu celozrnné pečivo, taky nikdo neodmítne.

Teď už žiji svůj nový styl života 5 měsíců a cítím se fajn s váhou 65,1 kg a velikostí oblečení 38. A manžel? Změnil názor. :-)

Chtěla bych tímto Petře poděkovat, že mi ukázala správný směr.

Úbytky v centimetrech: Pas - 9,5 cm; Břicho - 14,5 cm; Boky - 10 cm, Stehna - 7 cm


Další články z rubriky Podařilo se

Marta Ulbrichová-Česká Lípa - - Po fitness programu Pavla Petráka

Chtěla bych poděkovat panu Petrákovi který mi pomohl s hubnutím.V životě jsem vyzkoušela spoustu diet,ale až pan Petrák mě naučil co jak kdy jíst,co opravdu funguje..Teď vím přesně co dělat,co kdy jíst,jak cvičit..Změnila jsem svůj životní styl a jsem za to ráda!Ne jen kvůli hubnutí ale i svému zdraví..

PROMĚNA LIBEREC

Panu Petrákovi patří mé nejupřímnější DÍKY za to, že je neustále na telefonu a kdykoliv poradí a největší OBDIV za to jaký je a co pro mne udělal, jak po psychické tak po fyzické stránce!

Jarka a jejích 5 P

Hezký den,
chtěla bych se s Vámi podělit o to, jak jsem dokázala zhubnout 8 kg za 3 měsíce.
Teprve po letní dovolené jsem si uvědomila, že vážím o něco víc než je nutné. :-) Při výšce 168 cm jsem měla 73 kg. Mám za sebou 3 těhotenství a v každém jsem „nabrala" 20 kg...tak postupně vznikala moje nadváha. Proto jsem začala hledat odbornou pomoc, víceméně mi napomohly články v Raportu, kde Petra Štětinová odpovídala na různé otázky ohledně zdravého stravování.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko