Ruční lymfodrenáž

Rubrika: Zdravotní potíže
Autor: Slim4ever

Ruční lymfodrenáž
Co je ruční lymfodrenáž
Jemná manuální drenáž prováděná speciálními hmaty v přesně stanovené posloupnosti lehkým přítlakem. Je při ní rozpohybován tok lymfy (mízy) a celého lymfatického systému v těle. Lymfodrenáže pomáhají odstranit odpadní, toxické látky a odstranit otoky. Tím dochází k odlehčení, uvolnění a regeneraci celého imunitního systému. Při lymfodrenáži se využívá anatomických a fyziognomických poznatků o funkci lymfatických cév, mízovodů, uzlin a kolektorů. Nejsou používány oleje či emulze. Doba trvání ruční lymfodrenáže je minimálně 60min.

Pro koho je lymfodrenáž vhodná
Pro jedince s pravidelnou nadměrnou zátěží dolních končetin (dlouhé stání na nohách, sedavé zaměstnání atd.) jako jsou kadeřnice, prodavačky, řidiči z povolání, letušky, ale i sportovci. Tito všichni nadměrně zatěžují svůj lymfatický systém.
Manuální lymfodrenáž pomůže i těm, které postihne únava nohou po rušném dni, dlouhém cestování či po turistice. Uplatnění však nalezne i při rekonvalescenci po liposukcích a plastických operacích.
V neposlední řadě lymfodrenáž pomůže rozprouděním lymfy ženám v boji s celulitidou. Pomerančová kůže totiž vzniká usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží.
Osobám pečujícím o svůj zevnějšek lymfodrenáž obličeje revitalizuje pleť a zmírní příznaky stárnutí a tvorby vrásek.

Účinky ruční lymfodrenáže
- zmenšení otoku končetin
- odstranění otoků v obličeji a kolem očí
- zmírnění bolesti
- léčba lymfedémů
- podpora zrychlení metabolismu
- redukce celulitidy a objemu partií hýždí a stehen
- prevence vzniku křečových žil
- celková detoxikace a revitalizace organismu
- zlepšení imunity

- zpomalení projevů stárnutí kůže
- prevence proti vráskám
- zmírnění akné
- zmírnění migrenózních stavů a bolesti hlavy
- relaxace

Jak často lymfodrenáž opakovat?

Počet doporučených masáží závisí na problému a účelu lymfodrenáže. Pro rozpohybování stagnující lymfy stačí 3-5 návštěv, 1-2 krát týdně. Při problémech s celulitidou a formování postavy doporučujeme minimálně 10 návštěv. Teprve pak lze očekávat viditelné výsledky.

Ruční lymfodrenáž v centru Prahy za dostupnou cenu, více na www.slim4ever.cz  


Další články z rubriky Zdravotní potíže

Stravou proti odpolední únavě

Každý z vás to jistě alespoň jednou zažil. Pracovní nasazení ve všedním dni po obědě často dramaticky klesá. Cítíte se unavení, bez energie, nechce se vám jít zpět pracovat a nejraději byste si šli na chvíli lehnout...

Vliv výživy na naši pokožku

Už od nepaměti jsou lidé posedlí vzhledem své pokožky. Koupání se v kyselém mléce nebo aplikace různých olejů, byla vždy velice oblíbená. Hebkosti, jemnosti a pružnosti pokožky se snaží docílit každá žena. Zdravě vypadající kůže odráží dobrý stav ženy a stává se tak mnohem přitažlivější. Je to spojeno s vyšším obsahem estrogenu a tím i s lepší možností donosit silné a zdravé dítě.

Jak obezita ovlivňuje sexuální život partnerů

Kila navíc nejsou jen estetický a psychický problém, ale především zdravotní, který úzce souvisí i se sexuální aktivitou. Kromě psychických bloků způsobených nespokojeností s vlastním tělem a tím i nedostatečné uspokojení potřeb, pak především obézní muže trápí erektilní dysfunkce.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko