Ruční lymfodrenáž

Rubrika: Zdravotní potíže
Autor: Slim4ever

Ruční lymfodrenáž
Co je ruční lymfodrenáž
Jemná manuální drenáž prováděná speciálními hmaty v přesně stanovené posloupnosti lehkým přítlakem. Je při ní rozpohybován tok lymfy (mízy) a celého lymfatického systému v těle. Lymfodrenáže pomáhají odstranit odpadní, toxické látky a odstranit otoky. Tím dochází k odlehčení, uvolnění a regeneraci celého imunitního systému. Při lymfodrenáži se využívá anatomických a fyziognomických poznatků o funkci lymfatických cév, mízovodů, uzlin a kolektorů. Nejsou používány oleje či emulze. Doba trvání ruční lymfodrenáže je minimálně 60min.

Pro koho je lymfodrenáž vhodná
Pro jedince s pravidelnou nadměrnou zátěží dolních končetin (dlouhé stání na nohách, sedavé zaměstnání atd.) jako jsou kadeřnice, prodavačky, řidiči z povolání, letušky, ale i sportovci. Tito všichni nadměrně zatěžují svůj lymfatický systém.
Manuální lymfodrenáž pomůže i těm, které postihne únava nohou po rušném dni, dlouhém cestování či po turistice. Uplatnění však nalezne i při rekonvalescenci po liposukcích a plastických operacích.
V neposlední řadě lymfodrenáž pomůže rozprouděním lymfy ženám v boji s celulitidou. Pomerančová kůže totiž vzniká usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží.
Osobám pečujícím o svůj zevnějšek lymfodrenáž obličeje revitalizuje pleť a zmírní příznaky stárnutí a tvorby vrásek.

Účinky ruční lymfodrenáže
- zmenšení otoku končetin
- odstranění otoků v obličeji a kolem očí
- zmírnění bolesti
- léčba lymfedémů
- podpora zrychlení metabolismu
- redukce celulitidy a objemu partií hýždí a stehen
- prevence vzniku křečových žil
- celková detoxikace a revitalizace organismu
- zlepšení imunity

- zpomalení projevů stárnutí kůže
- prevence proti vráskám
- zmírnění akné
- zmírnění migrenózních stavů a bolesti hlavy
- relaxace

Jak často lymfodrenáž opakovat?

Počet doporučených masáží závisí na problému a účelu lymfodrenáže. Pro rozpohybování stagnující lymfy stačí 3-5 návštěv, 1-2 krát týdně. Při problémech s celulitidou a formování postavy doporučujeme minimálně 10 návštěv. Teprve pak lze očekávat viditelné výsledky.

Ruční lymfodrenáž v centru Prahy za dostupnou cenu, více na www.slim4ever.cz  


Další články z rubriky Zdravotní potíže

Mýty a pravda o překyseleném organismu a detoxikacích

Věděli jste, že k překyselení organismu dojde i v případě špatného dýchání? Překyselení organismu je velmi závažná věc. Dennodenně naše tělo vystavujeme překyselení, a to díky potravinám, které přijímáme. Například maso, cukr a alkohol jsou pro tělo nebezpečné. V krajních případech dokonce mohou vyvolat různá nebezpečná a bolestivá doživotní onemocnění. Další zajímavé a životu prospěšné informace se dozvíte na připravovaném semináři.

Co jíst pro krásnou pleť?

O svou pleť bychom měly pečovat kvalitními krémy, ale i zdravým jídelníčkem! Nejen postava, ale i pleť je výsledkem našeho stravování! Co všechno potřebujete jíst, aby vaše pleť vypadala svěže, zdravě a čistě?

Jak na vysoký tlak?

S hypertenzními pacienty se ve své ordinaci setkávám téměř denně. Jsou to ženy i muži bez rozdílu věku. Proto jsem se rozhodla věnovat tento článek právě vysokému krevnímu tlaku, respektive návodu, jak proti němu bojovat přírodní a přirozenou cestou.
Hypertenze nemívá dlouhou dobu žádné nepříjemné příznaky, proto častokrát ani nemusíme tušit, že něčím podobným trpíme. Vysokotlací lidé jsou energičtí, aktivní a velmi činorodí. Nejčastějšími příčinami vysokého tlaku je dlouhotrvající stres, nadváha, špatné stravování, málo pohybu, nepružnost cév a dědičnost. Úprava životního stylu může mít na vysoký krevní tlak velmi pozitivní vliv, i když v mnoha případech zůstává medikace přesto nezbytností.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko