ENDURAINING, s.r.o.

Výživa, sport a wellness

výživové a sportovní e-poradenství e-jídelníčky pro redukující i sportovce e-tréninkové plány

Velim       www.enduraining.com     více informací

Jaroslava Honzová

Poradce pro výživu. Zdraví, štíhlá postava, správné stravovací návyky. Chcete začít a nevíte jak? Poradím, doporučím, spočítám.

Kolín      www.vyzivovyporadce.websnadno.cz     více informací

Kondice Pro s.r.o.

Nabízíme diagnostiku těla na přístroji In Body 230. Pomáháme lide nejen se snížením nebo nabráním váhy, ale hlavně, jak si váhu udržet po dlouhou dobu.

Kolín + pobočky      www.kondicepro.cz     více informací

Linie4life s.r.o. - Ing. Petra Doubková

Přírodní doplňky stravy, konzultace, koučink - hubnutí, výživa, zdraví, zpomalení stárnutí

Můžete žít plnohodnotný život, vypadat a cítit se mladě i v pokročilejším věku. Věk je opravdu jen číslo. Jenže od určitého věku začnou docházet síly. Během 45 let života jsem i já musela najít svou cestu, abych našla vnitřní klid, vyrovnanost a hlavně byla zdravá. Musela jsem se naučit sebelásce, mít se ráda, vnímat potřeby svého těla a umět mu naslouchat. Věřte mi, nebylo vždy ustláno na růžích, ale díky tomu jsem posbírala nespočetnou řadu zkušeností, které bych vám ráda předala a zkrátila vaši cestu hledání na rychlou pomoc a řešení. Není to jenom o tom, co jíme, ale primárně o tom, jak pečovat o své zdraví, imunitu, fyzickou a psychickou kondici, o vnitřní pohodě a vyrovnanosti a umění najít k těmto dveřím ten správný klíč.

Jesenice u Prahy      https://www.linie4life.cz/obchod/     více informací

Veronika Weissová

Jsem certifikovaná fitness trenérka, výživová poradkyně a praktikantka koučovací metody Access Bars. Moje služby. - Osobní tréninky (hubnutí, zlepšení kondice, nárůst svalové hmoty, prevence bolesti zad) - Konzultace o zdravém životním stylu online i osobní - Osobní Relax terapie Access Bars

Poříčany      veronikaweissova.cz     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: