Výživa dětí - nový seminář v Ostravě

Rubrika: Ostatní
Autor: Středisko vzdělávání s.r.o.

Na únorový podvečer připravilo Středisko vzdělávání s.r.o. další seminář z oblasti zdravé výživy a výživového poradenství. Tentokráte na téma Výživa dětí - nutriční pořeba a jídelníček zdravých dětí, výživa dětí s obezitou a potravinovými alergiemi. 

Seminář bude zaměřen na výživu dětí od narození pod dospělost. Probrány budou také největší nástrahy a problémy, se kterými se lze setkat. Vhodné pro širokou veřejnost i pro výživové poradce, kteří si mohou tímto způsobem rozšířit své znalosti.

Termín: 18.2.2014 (16:00-19:00)

Rozsah: 4 vyuč. hodiny

Výstup: osvědčení o absolvování

Cena:690 Kč

Více informacízde 


Další články z rubriky Ostatní

Kniha: Zdravé hubnutí po porodu

Máte pár kilo navíc, malé miminko a rozhodně nechcete slyšet o držení složitých diet? Víte, že zdravá výživa je pro vaši rodinu důležitá, ale netušíte, odkud začít? V tom případě vám přijde tato publikace vhod. Nečekejte komplikované dietní návody či náročné recepty

Kniha: Jak jíst a udržet si zdraví

Určeno pro všechny, kteří se snaží zlepšit svůj zdravotní stav a žít zdravým životním stylem. V této knize jsou shrnuty názory a významné vědomosti o „dobrém životním stylu“, výživě a jejich úzkém vztahu k vitaminům a minerálům

Zdravá strava a zdravý životní styl a výživové poradenství

Jídlo je běžnou součástí každodenního života člověka. Jídlo a energie, kterou během dne přijmeme, není pouze pro zahnání hladu, ale je hlavně potřebná pro fungování životně důležitých funkcí. Potrava je tedy vklad k celkovému našemu zdraví. Základem každého zdravého životního stylu je strava, pohyb, duševní klid a pohoda, dostatek spánku, vyhýbání se návykovým látkám.


 

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko