Výživa dětí - nový seminář v Ostravě

Rubrika: Ostatní
Autor: Středisko vzdělávání s.r.o.

Na únorový podvečer připravilo Středisko vzdělávání s.r.o. další seminář z oblasti zdravé výživy a výživového poradenství. Tentokráte na téma Výživa dětí - nutriční pořeba a jídelníček zdravých dětí, výživa dětí s obezitou a potravinovými alergiemi. 

Seminář bude zaměřen na výživu dětí od narození pod dospělost. Probrány budou také největší nástrahy a problémy, se kterými se lze setkat. Vhodné pro širokou veřejnost i pro výživové poradce, kteří si mohou tímto způsobem rozšířit své znalosti.

Termín: 18.2.2014 (16:00-19:00)

Rozsah: 4 vyuč. hodiny

Výstup: osvědčení o absolvování

Cena:690 Kč

Více informacízde 


Další články z rubriky Ostatní

Diskuse s odborníky na téma sportovní výživa

Milí příznivci sportu a zdravého životního stylu,

slovy Petra Fořta je :“ jednoznačně neoddiskutovatelným konstatováním bezpochyby  fakt, že způsob výživy přímo koreluje se zdravotním stavem.“ Jak koreluje sportovní výživa se zdravotním stavem fyzicky přetíženého sportovce nuceného podávat stále nejlepší výkony,  zvládat kombinaci stresu při tréninku i soutěžích a ne třeba  zrovna ideálního přístupu ke stravě? Oslovila jsem pět odborníků se stejnými otázkami. Nabízí se  pět úhlů pohledu.

Hubnutí do plavek – za 3 měsíce budete štíhlejší a vitálnější

Krásný den milé dámy a pánové, možná si říkáte, proč tady píši, že je vhodné již nyní začít s přípravou na léto a období
plavek.  Je ještě mnoho času. Ano, je faktem, že do období koupání nám zbývá ještě několik měsíců.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko