Začněte nový rok s pořádným detoxem střeva!

Rubrika: Sezonní záležitost
Autor: Bc. Markéta Kiesewettrová

Tak je tu nový rok 2014 a je na čase pořádný detox!

Ptáte se, co vám k tomu dokonale pomůže a odvede balast (škodlivé látky, těžké kovy, chemii atd.) z vašeho střeva i těla? Chraňte se preventivně s dezintegrovanou řasou chlorellou! Na trhu je spoustu produktů různé kvality a značek. Výzkumy ukázaly, že rozbitá fibrózní celulóza (obal buňky) odvádí balast z těla (těžké kovy) a bojuje proti nádorům! Chlorella Pyrenoidosa je řasa s výjimečnými účinky. Je to jednobuněčná zelená řasa, která má řadu pozitivních vlivů na lidský organismus. Představuje zdroj vitamínů, minerálů, bílkovin a dalších vzácných látek. Nejúčinnější látkou chlorelly je takzvaný růstový faktor - Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt z řasy díky tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitaminy, minerální látky a stopové prvky.Unikátní složení Chlorelly Pyrenoidosy pomáhá našemu organismu výrazným způsobem zlepšit a dále udržet výborný zdravotní stav. Až 90% využitelnost díky unikátnímu procesu zpracování - dezintegrací!

Využitelnosti bylo dosaženo unikátním procesem zpracování - dezintegrací buněk řasy. Buňku řasy si můžeme představit jako lískový oříšek, který všechny své výživné látky ukrývá uvnitř obtížně propustné skořápky. Náš organismus není přizpůsoben k tomu, aby trávicími enzymy narušil nepropustnou skořápku a využil cenné látky buněčného obsahu. Výzkumem se podařilo najít způsob, jak buněčný obal narušit (DEZINTEGROVAT) a tím dosáhnout dokonalého využití všech živin.

Dezintegrovaná Chlorella Pyrenoidosa je pravou pokladnicí látek, které pozitivně ovlivňují náš organismus! Dezintegrace je proces, díky kterému se naruší fibrózní celulóza, která obklopuje jádro chlorelly. Díky tomu náš organismus dokáže všechny potřebné látky dokonale zpracovat. Jak tedy probíhá dezintegrace chlorelly?
Při dezintegrace chlorelly jde o způsob, kdy se pomocí speciální technologie proti sobě při tlaku až 600 atmosfér narážejí buňky chlorelly. Jen díky tomuto procestu se dokáže narušit fibrózní celulóza, která jádro chrání. Teprve pak lze do našeho organismu vpravit vše, co chlorella v sobě od počátku nese. Pokud totiž není řasa tzv. dezintegrovaná, tělo ji nevstřebá a vyloučí.

Přijďte se poradit o detoxikaci k nám do studia - www.studio-vitality.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Další články z rubriky Sezonní záležitost

Podzim - doba hojnosti

Podzimní příroda oplývá hojností. Všímejme si toho, co nám louky, meze i paseky nabízejí .
Procházku můžeme spojit se sběrem plodů i některých bylin, které ještě v tuto dobu kvetou -
například nať vřesu na čaj pro podporu funkce ledvin a proti zánětům, kontryhel, který je ženskou bylinkou a pomáhá při menstruačních potížích i v klimakteriu, světlík lékařský, ten je pozdně kvetoucí bylinkou a pomáhá i problémech se zrakem.

PROSINEC - PODPORA TLUSTÉHO STŘEVA

Na dveře klepe prosinec, moji milí, poslední měsíc roku. Ani se tomu nechce věřit, ale je to tak!


V prosinci je nejzatíženějším orgánem tlusté střevo. A to i bez ohledu na blížící se Vánoční svátky spojené v našich zeměpisných šířkách s nezřízenou konzumací cukroví, vánoček, štol, majonézových salátů a smažených řízků, které následuje pečená kachýnka a ve finále Silvestrovská všehochuť zalitá spoustou alkoholu :-) Ano, my Češi slavíme dost divným způsobem ;-)

Červen - podpora tenkého střeva

A máme tu ČERVEN, moji milí!

Červen, začínající léto, stálejší a teplé počasí, dostatek slunce, zrající ovoce, zelenina na každém záhonu, na obzoru blížící se prázdniny a dovolené, co víc si přát???? Možná, abychom byli v pohodě jak fyzicky, tak psychicky a mohli v klidu vychutnávat radosti tohoto měsíce.

Nejohroženějším orgánem tohoto měsíce je TENKÉ STŘEVO, párový orgán SRDCE, kterým jsme se zaobírali v uplynulém měsíci. Oba orgány náleží elementu OHNĚ, stejně jako celé období léta, které má být pro nás všechny naprosto přirozeně obdobím největší fyzické aktivity. Můžeme se tedy vesele věnovat sportu, nesvědčí nám zahálení a dlouhý spánek, naše potřeba přísunu potravin je nejnižší v celém roce.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko