Bc. Sandra Schmidová

VIVIENTE - výživová poradnaRozhodli jste se změnit svůj životní styl a chtěli byste začít u úpravy svého jídelníčku? Chtěli byste získat ucelené informace o tom, jak se stravovat, abyste svému tělu poskytli to nejlepší a cítili se dobře a především byli zdraví? Máte nějaké to kilečko navíc, nebo Vám jen není lhostejné, co svému tělu dopřáváte? Potřebujete pomocnou ruku, kdo Vás naučí jak si vyváženě sestavit jídelníček a naučí vybírat v široké nabídce potravin a jídel? Rádi Vám pomůžeme chránit si své zdraví.

Poskytujeme analýzu složení těla na InBody 230 + odbornou interpretaci ke každé výživové konzultaci.

Sestavování individuálních jídelníčků bez doplňků stravy. Stravování je založeno na běžných potravinách. Základem je vyvážený jídelníček bez extrémů.

Rádi Vám pomůžeme při sestavení optimálního jídelníčku dle zásad zdravé výživy, ale také při redukci tuku, při nabírání svalové hmoty. Zaměřujeme se také na výživu dětí a výživu při specifických onemocněních (alergie či intolerance na potraviny, onemocnění).

V poradně Viviente se Vám budou věnovat odborníci na výživu z Lékařské fakulty a dále nutriční terapeutové s vyšším odborným vzděláním. 

Mimo vzdělání a informace Vám nabídneme naše nadšení, zájem pomáhat, ale také motivovat a vést Vás správným směrem daleko od extrémů.

Mimo poradnu nás často můžete najít na preventivních akcích, které pořadají zdravotní pojištovny. Sledujte naše stránky a můžete zjistit, jak vypadá vaše složení těla, vnitřní tuk, poměr svalové a tukové hmoty a další...

 

 


Telefon: 736747353
E-mail: info@viviente.cz
Skype: San VIVIENTE
WWW: www.poradna.viviente.cz
Facebook:
Adresa: Kounicova 41
60200 Brno

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: