Mgr. Eva Manďáková Svašková

Zhubněte zdravě a trvale jen běžnými potravinamiJídelníčky jsou v různých variantách podle rozložení tuku v těle, věku, výšky a váhy daného člověka. Podkožní tuk se hubne podle jednoho jídelníčku, složitější bylo vypracování druhého jídelníčku na útrobní tuk.Hlavní zásady při tvorbě jídelníčku je nehladovět a jíst pravidelně v určitém intervalu určité složení jídla. V SOUČASNÉ DOBĚ S NABÍDKOU ČTYŘ VARIANT SESTAVENÝCH JÍDELNÍČKŮ, KTERÉ VÁM NEJEN POMOHOU ZBAVIT SE NADVÁHY, ALE VRÁTÍ VÁM CHUŤ DO RŮZNÝCH AKTIVIT A SPORTŮ, KTERÉ NADVÁHA NEUMOŽŇUJE REALIZOVAT. dále mám vydané dvě knihy o výživě , jejich fota dávám do fotogaletie a najdete tam i sken mého certifikátu výživového poradce. číslo certifikace vzdělání v oboru:14WV5 - 1

Číslo certifikace vzdělání v oboru 

  


Telefon: 736611615
E-mail: kgdolu@seznam.cz
WWW: www.kgdolu.estranky.cz
Facebook:
Adresa: Arménská 507/13
62500 Brno - Bobunice
Pobočky: Zborovice za Nádražím 283
76832

Články

Závislost na sladkém nebo chemie těla?
28.11.2013
Je to jako začarovaný kruh, naučíme se , že při stresu nebo nepříjemných pocitech si rychle ulevíme porcí sladkého, potom máme černé svědomí a zase stres a zase si něco malého vezmeme. a tukové buńky se nadouvají, je jim dobře.

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: