Monika Anderlová

Kurzy snižování nadváhy

Pomoc při snižování nadváhy,analýza těla na přístroji TANITA BC 418, určení metabolického typu dle DNA, kurzy Nordic Walkingu.

Horšovský Týn + pobočky      www.alikamenty.cz     více informací

Mgr. Jiřina Kubcová

Centrum správné výživy a zdravého životního stylu

Individuální a skupinové kurzy snižování váhy Individuální poradenství při poruchách příjmu potravy Individuální a skupinové kurzy programu Metabolic balance Měření těla Bodystatem Zdravotní tělesná výchova pro lidi s nadváhou, seniory a těhotné ženy Cvičení ve vodě Pořádání wellness víkendů v českých wellness hotelích Pořádání wellness pobytů v zahraničí Přednášková činnost Prodej výživových doplňků Green ways

Plzeň      www.centrum-vyzivy.cz     více informací

Pavel Kozák

- poradenství pro výživu a suplementaci pro všechny věkové kategorie - úprava stravovacího režimu a suplementace na základě výsledků analýzy stopových prvků v těle - program vyváženého životního stylu a redukce nadbytečné hmotnosti - výživa a suplementace pro sportovce - přednášky o zdravém životním stylu

Plzeň      www.kozaci.cz     více informací

Ing. Lucie Marečková

Poradna pro výživu a redukci váhy

Nabízím individuální či skupinovou redukci hmotnosti s osobním přístupem ke každému klientovi v příjemném prostředí své poradny ve Zdravotním středisku ve Skvrňanech. Budu Vaším pomocníkem a motivátorem při dosahování Vašich vysněných cílů. Po 4 měsících vedení si navíc odnesete návod na to, jak si váhu konečně udržet a již opět nepřibrat. S doplňky stravy nepracuji ani je neprodávám. Těším se na Vaši návštěvu.

Plzeň - Skvrňany      www.nutriella.cz     více informací

Jana Čvančarová

Poradce pro výživu a zdravý životní styl. Osobní trenér a fitness instruktor.

Plzeň      www.fitstyle.eu     více informací

Zdeňka Pollaková

- individuální konzultace s klientem - terapeutická poradna - hledáme s klientem příčinu nerovnováhy v organismu - analýza složení těla pomocí přístroje TANITA - laboratorní analýza stopových prvků a minerálů z vlasů - detoxikace a regenerace organismu - sestavení vyváženého jídelníčku - redukce váhy nebo nabírání svalové hmoty - návrh suplementace - podpora a možnost pravidelné konzultace s klienty s využitím internetové online poradny

Horažďovice + pobočky      www.zdrava-vyziva-bylinky.cz     www.lecivaenergie.com     více informací

Sandra Miloševičová, DiS. et DiS.

Nutriční terapeutka

Veškeré poradentství v oblasti výživy zdravých i nemocných klientů.Jídelní plány pro cílové skupiny (diabetes, ledvinová onemocnění, nemoci GIT, hubnutí a detoxikace, kožní onemocnění, vysoký krevní tlak, nádorová onemocnění, alternativní způsoby výživy, sportovní a dětská výživa, výživa těhotných a kojících žen aj.)

Dobřany      www.nutricni-terapeut.com     více informací

Ing. Eva Vejskalová

výživové poradenství analýza prvků z vlasů

Plzeň      zdravi-a-vyziva.euweb.cz     více informací

Fit & Cool

Fit & Cool

Potřebujete zhubnout, ale nevíte jak na to? Chcete podstoupit zdravé hubnutí pod dohledem odborníků? Zvolte naše osobní poradenství s výživovým poradcem! Bude Vám neustále k dispozici, tak aby Vaše cesta k vysněné váze byla jako procházka růžovým sadem!

Plzeň      www.fit-cool.cz     více informací

Výživový poradce a sportovní dietolog

Poskytuji výživové poradenství v oblasti zdravé, redukční i sportovní výživy. Nabízím sestavení pohybových programů, tréninkových plánů a konzultace ve fyzioterapii.

Tachov      vyzivovyporadce-tachov.webnode.cz     více informací

Poradenství Gastronomie

Individuální nutriční poradenství do domu.

Plzeň      www.poradenstvigastronomie.cz     více informací

Bc. Petra Landergotová

Poradenství pro výživu a zdravý životní styl

Plzeň      více informací

Alena Bláhová

FITLINE

Nabízím výživové poradenství, které počítá s individualitou každého člověka a je "šité na míru". Sestavení redukčních i racionálních výživových plánů,které odpovídají zásadám zdravého a vyváženého stravování. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, protože každý člověk je jiný, má jiné potřeby, jiné chutě, jiné stravovací návyky i jinou pohybovou aktivitu. Mým cílem je naučit Vás správně a kvalitně jíst, orientovat se v nabídce potravin, používat vhodné potraviny a připravovat jídlo zdravě. Provádím kvalitní diagnostiku tělesných hodnot na přístroji InBody R20.

Horažďovice      vyziva.horazdovice.cz     více informací

Eva Kratochvílová

Centrum zdravého životního stylu

Nabízíme výživové poradenství, analýzu těla na přístroji IN BODY 230, sestavení individuálního jídelníčku, cvičení pilates, latin aerobic a nordic walking.

Rokycany      www.eva.8u.cz     více informací

Aleš Beránek DiS.

Nutriční terapeut

Provozuji zdravotní péči a dohled v oblasti dietologie bez spolupráce nutričních doplňků. Upřednostňuji individuální a diskrétní péči o klienta, vytvoření individuálního jídelníčku s přihlédnutím na Váš životní a pracovní režim i zdravotní postupy v redukcích se zohledněním všech kontraindikací. Mými klienty jsou ženy, muži, děti, mladí, staří, zdraví i nemocní, lidé sportující vrcholově i nesportovci. Mou předností jsou stovky spokojených klientů se součtem více než 1000 zhubnutých kilogramů a především lidská a zároveň profesionální péče.

Plzeň + pobočky      www.nutricni-terapeut-plzen.cz/     více informací

celkem 26 záznamů na 2 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: