Poradna pro výživu - Dagmar Černá

registrovaný nutriční terapeut

Poradna nabízí jednorázové odborné konzultace i dlouhodobou péči pro dospělé, děti či všechny zájemce o zdravý životní styl. Pomoc při snižování nadváhy, dietních omezeních, rozboru a úpravách jídelníčku, pohybové aktivitě či zdravém životním stylu.

Vsetín      více informací

RegeRelax - Jiřina Chybíková

Poradna zdraví, výživy a životního stylu

Poradenství ohledně změny stravovacích a pohybových návyků klienta. Doporučení vhodnějších potravin a skladby jídelníčku, pitného režimu a pohybových aktivit, včetně odpočinku. Doplnění stravy o suplementy a funkční potraviny. Jídelníčky, výživové plány. Měření aktuálního stavu tělesné kompozice přístrojem InBody230.

Uherské Hradiště      www.regerelax.eu     více informací

Vita life centrum zdraví s.r.o.

ZELENÁ PRO MOJE ZDRAVÍ je Vital life. Poskytujeme komplexní služby v oblasti poradny zdravé výživy a hubnutí, pohybové aktivity a péči o duši. Spolupracujte s námi a získejte své zdravé JÁ!

Holešov      www.vitallifecz.com     více informací

Wellness poradce

Wellness poradenství pro sport, fitness, regulaci váhy a regeneraci organismu.

Zlín      více informací

Mgr. Veronika Mlčochová

Poradna Nutrifit

Nabízíme komplexní poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu (kurzy snižování nadváhy, výživa sportovců, těhotných a kojících žen, dětí..). Zakládáme si na individuálním přístupu, kvalitě a vysoké odbornosti.

Prostějov + pobočky      www.poradnanutrifit.cz     více informací

Ing. Venclíčková

Certifikovaný výživový poradce

Poradenství v oblasti výživy, individuální výživové plány, analýza kompozice těla.

Uherský Brod      www.nutricniporadenstvi.webnode.cz     více informací

Ing. Monika Figelová

Poradce pro výživu, lektor fitness jógy

Nabízím výživové poradenství ve Vsetíně a okolí. Měření skladby těla přístrojem BODYSTAT. Zelené potraviny. Lekce fitness jógy.

Vsetín      www.vyziva-joga.cz     více informací

Zdenka Vlčková

Nutriční poradenství

Certifikovaný poradce pro zdravou výživu a suplementaci: Od roku 2001 se zajímám o alternativní obory a zdravý životní styl. Určitě pro každého z nás je lepší preventace než následná léčba jakéhokoli problému. Jeden z hlavních pilířů pro zdravý život je správná skladba stravy. Zaměřuji se na správné stravování a redukční programy s použitím klasických potravin s využitím zásad správného stravování. Kromě poradenství pro redukci hmotnosti se specializuji na klienty s různými onemocněními, speciálně na klienty s mononukleózou a diabetem.

Zašová      www.nutri-zv.cz     více informací

Nutriční poradna obezitologické ambulace MUDr. Robina Urbánka

Nabízíme nutriční poradenství zaměřené na redukci hmotnosti a změnu stravovacích a pohybových návyků.

Zlín      www.obezita-vyziva.cz/     více informací

JCzdraví

Nestátní zdravotnické zařízení

Nestátní zdravotnické zařízení - ambulance Specializujeme se na vyhodnocování rizikových faktorů spojených se životním stylem. Provádíme neinvazivní vyšetření na přístroji InBody 230, Max Pulse a BP BIO 320. Poskytujeme komplexní služby vedoucí ke změně životního stylu. Na základě vyšetření nabízíme výživové poradenství, úpravu hmotnosti, léčbu a prevenci bolesti zad včetně plánování aktivního pohybu. Naše motto: „Pohoda těla a duše pramení za správného způsobu života, ve kterém je řád“

Slušovice      www.jczdravi.cz     více informací

Zdravá krása

Podpora při hubnutí, přibírání, racionální strava, jídelníčky na míru, doporučené pohybové aktivity

Brumov-Bylnice + pobočky      www.stihlost-zdrave.cz     více informací

Lada Juřicová

Poradenství v oblasti zdravé výživy, analýza složení těla přístrojem InBody R20, individuální výživové plány, stravovací režim pro těhotné a kojící matky, pro klienty nemocné diabetem nebo celiakií

Valašské Meziříčí      www.jimezdravevalmez.cz     více informací

Jana Sajdáková

JezteChytře.cz

Nevíte si rady s výživou a stravováním? Trápí Vás zdravotní problémy nebo jim chcete účinně předcházet? Bojujete s váhou, nebo se celkově necítíte ve své kůži? Chcete pečovat o své tělo a udržet si dlouhodobě krásu a zdraví? Netrapte se hladověním a neúčinnými dietami. Pomůžu Vám změnit Vaše stravovací návyky a celkový životní styl. Pouze tak dosáhnete trvalé úpravy Vaší váhy. Poradím Vám, jak pečovat o své tělo, abyste si udrželi dlouhodobou krásu a zdraví. Jsem tu pro Vás. Objednejte si den a hodinu Vaší návštěvy. T: 604 775 236, E-mail: jeztechytre@seznam.cz

Rožnov pod Radhoštěm      www.jeztechytre.cz     více informací

Fit 4 Life ......zdraví pod kontrolou

Výživové poradenství a naturopatická poradna

Výživové poradenství a naturopatická poradna. Hloubková diagnostika zdravotního stavu pomocí OBERONu, KOS - kondičního orgánového skeneru,Darkfield mikroskopu a analýzy stavby těla.

Rožnov pod Ŕadhoštěm       www.studiozdravi.eu     více informací

Vlasta Šibalová

Poradenství v oblasti výživy, hubnutí, zdravého životního stylu.

Luhačovice + pobočky      www.zdravejidelnicky.webnode.cz/     více informací

celkem 26 záznamů na 2 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: