ViaFit, s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení - ambulance nutriční terapieJsme nestátní zdravotnické zařízení v oboru nutriční terapie. V rámci ambulancí poskytujeme komplexní služby v oboru výživy, psychologie a psychoterapie. Nabízíme specializované kurzy, konzultace a poradenství pro jednotlivce i organizace. K problematice obezity přistupujeme jako k formě "nezvládnuté závislosti" na jídle a s využitím adiktologických metod nabízíme možnost komplexních balíčků služeb pod dozorem zdravotníků a lékaře!

Mezi naše základní služby patří:

  • Analýza složení těla a zdravotního stavu na InBody 230 s odbornou interpretací a doporučením včetně odběrů krve a kompletního vyšetření
  • Nutriční (výživová) poradna
  • Kurzy hubnutí individuální a skupinové
  • Adiktologická ambulance specializovaná na léčbu obezity a poruch příjmu potravy
  • Psychologická poradna a psychoterapie
  • Hypnóza a nácvik relaxace
  • Přednášková činnost, programy pro instituce
  • Facebook a internetová poradna
 
Služby v rámci naši nabídky nejsou zatíženy jakýmkoliv prodejem různých preparátů a diet!!! Jsme registrované zdravotnické pracoviště s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Telefon: 731654100
E-mail: info@viafit.cz
WWW: www.viafit.cz
Facebook:
Adresa: Poliklinika, Zahradníkova 2/8
60200 Brno
Pobočky: Ambulance Brno: Poliklinika, Zahradníkova 2/8, Brno 602 00

Články

Zdravá strava a zdravý životní styl a výživové poradenství

Jídlo je běžnou součástí každodenního života člověka. Jídlo a energie, kterou během dne přijmeme, není pouze pro zahnání hladu, ale je hlavně potřebná pro fungování životně důležitých funkcí. Potrava je tedy vklad k celkovému našemu zdraví. Základem každého zdravého životního stylu je strava, pohyb, duševní klid a pohoda, dostatek spánku, vyhýbání se návykovým látkám.


 

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: