PeVan Gym Team - Petr Vaniš

Trenér a poradce pro výživuCo Vám budoucím klientům mohu nabídnout? 17 leté zkušenosti, které jsem si vyzkoušel na mých předsoutěžních přípravách sám na sobě nebo při odborné pomoci klukům z PeVan teamu, kterým jsem pomáhal dosáhnout jimi vytyčených, vysněných cílů v kulturistice. Ale čeho si vážím možná ještě víc než úspěchů kulturistických, jsou úspěchy návštěvníků našeho gymu, kteří neměli žádné sportovní ambice a rozhodli se něco pro sebe udělat, např. zredukovat tělesnou váhu, zpevnit postavu, zbavit se bolesti zad ze sedavého zaměstnání nebo nabrat svalovou hmotu.
Jako velký příklad mohu uvést Alenu Krubnerovou, kterou k nám přivedli před šesti lety zdravotní potíže způsobené nadváhou. Pod mým odborným vedeními se Alče podařilo zhubnout úctyhodných 77kg. U Aleny bylo vidět, že chce se svojí postavou a pro své zdraví něco udělat. Striktně dodržovala mnou napsané dietní a tréninkové programy. Prostě si šla tvrdě za svým cílem a dosáhla úžasného výsledku!
Další velké váhové úbytky docílil v našem fitness centru Rudolf Hejna, p. Kosař a Filip Novák, kteří striktně dodržovaly mé pokyny. Ruda zhubl 31kg. Pan Kosař během necelého ¾ roku zredukoval svojí váhu o 27kg, Filip za půl roku 20kg a mnoho dalších, kterých je nespočet. Opačným příkladem nabrání svalové hmoty je Luděk H., který za tři roky naší spolupráce přibral 20kg svalové hmoty a ač je velmi časově a psychicky vytížen vždy se snaží si na trénink najít čas! V čem Vám ale nedovedu pomoci, to je Vaše vůle dodržovat vše, co jsem Vám připravil a nevzdávat to, když vše nejde podle Vašich představ. Není možné zhubnout za měsíc to, co jste nabírali roky.Mnoho lidí si myslí, že zhubnou a už se nemusí hlídat. To je obrovský omyl. Váha se vrátí a kolikrát přibude i nějaké kilo navíc. Udržet svojí postavu dle svých představ je začarovaný kruh. Musíte si hlídat jídelníček po celý rok. Je možno si povolit například jeden, dva dny v týdnu, trochu o vánocích nebo o dovolené. Neopomenutelnou součástí hubnutí nebo nabírání je ale tréninková dřina, dřina a zase dřina! S přibývajícím věkem se metabolizmus zpomaluje a budete to mít stále těžší a těžší, proto neváhejte a začněte včas!

Osvědčení:
Trenérská škola SKFČR
Instruktor Fitness Centra I. třídy
Trenér kulturistiky a fitness
Poradce pro výživu – ditelogie Nutris
Osobní trenér s dlouholetou praxí


Telefon: 607934281
E-mail: parnivalec.pv@seznam.cz
WWW: www.pevangym.cz
Adresa: Sedlecká 570
264 01 Sedlčany

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: