PeVan Gym Team - Petr Vaniš

Trenér a poradce pro výživu

- Individuální konzultace - Sestavení redukčních tréninkový a dietních plánů - Sestavení objemových tréninkových a dietních plánů - Odstranění špatných stravovacích návyků - Rekondiční a regenerační cvičení - Přípravu závodníků pro jednotlivé druhy sportu

Sedlčany      www.pevangym.cz     více informací

PROfuture

Individuální konzultace, rozbor jídelníčku, sestavení individuálního výživového plánu, navržení pohybové aktivity, výběr vhodné suplementace, možnost společného nákupu. Působíme po celé ČR! Více na našem webu.

Vysoký Chlumec      www.profuture.cz     více informací

Vitapa

Analýza složení těla, jídelníčky, zdravé hubnutí, poradenství v oblasti výživy redukční, racionální, sportovní, dětské, poruchy příjmu potravy, problém s nabíráním váhy. Jak se orientovat v potravinách, konzultace pro jednotlivce i skupiny, krátkodobé i dlouhodobé programy.

Příbram      www.vitapa.cz     více informací

Mgr. Kateřina Králová - registrovaný nutriční terapeut

Poradenství Králová

Měření na bioimpedanční váze Tanita pro zjištění poměru tukové a svalové hmoty, množství vody v těle, bazálního metabolismu a metabolického věku Sestavení individuálního jídelníčku Tříměsíční redukční program Odborné rady pro správnou výživu dětí, dospělých, seniorů a budoucích maminek

Sedlčany + pobočky      www.poradenstvi-kralova.cz/     více informací

Linie4life s.r.o. - Ing. Petra Doubková

Přírodní doplňky stravy, konzultace, koučink - hubnutí, výživa, zdraví, zpomalení stárnutí

Můžete žít plnohodnotný život, vypadat a cítit se mladě i v pokročilejším věku. Věk je opravdu jen číslo. Jenže od určitého věku začnou docházet síly. Během 45 let života jsem i já musela najít svou cestu, abych našla vnitřní klid, vyrovnanost a hlavně byla zdravá. Musela jsem se naučit sebelásce, mít se ráda, vnímat potřeby svého těla a umět mu naslouchat. Věřte mi, nebylo vždy ustláno na růžích, ale díky tomu jsem posbírala nespočetnou řadu zkušeností, které bych vám ráda předala a zkrátila vaši cestu hledání na rychlou pomoc a řešení. Není to jenom o tom, co jíme, ale primárně o tom, jak pečovat o své zdraví, imunitu, fyzickou a psychickou kondici, o vnitřní pohodě a vyrovnanosti a umění najít k těmto dveřím ten správný klíč.

Jesenice u Prahy      https://www.linie4life.cz/obchod/     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: