Jana Dlouhá

Studio Pohoda - relaxační, zdravotní a sportovní centrum

Výživové poradenství a skupinové kurzy

Kladno      www.studio-pohoda.stranky1.cz     více informací

Ing. Lenka Procházková

Nabízím služby v oblasti snižování nadváhy, úpravy stravovacích návyků a dalších úprav stravovacích plánů v závislosti na specifických požadavcích klientů.

Unhošť      www.vasevyziva.cz     více informací

PhDr. Zdenka Haismanová

poradenství v oblasti výživy a suplementace: - obezita - zdrav. problémy - sportovci - děti - manažeři, VIP, jídelníček na míru - rekonvalescence, poporodní stavy - civilizační problémy

Kladno      www.jimprozdravi.cz     více informací

Spokojené tělo

výživové a nutriční poradenství

Po konzultaci, převážení na naší váze a kontrolu všech vstupní údajů, Vám sestavíme jidelníček přímo pro Vaší osobu. Pak po dobu 6ti měsíců Vás budeme doprovázet při vaší uprávě hmostnosti. Můžeme poradit i s pohybovými aktivitami.

Slaný      www.spokojenetelo.cz     více informací

Iveta Kubínová

Výživový poradce

Poradenství v oblasti výživy a zdraví, sestavení jídelníčků dle individuálních potřeb člověka s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu. Diagnostika na váze Tanita.

Kladno      www.poradna-vyziva-zdravi.cz     více informací

Alena Doubková

Řešení zdravotních problémů, úprava hmotnosti, sestavení jídelníčku, doporučení výživových doplňků.

Horní Bezděkov, pošta Unhošť      více informací

Melicharová Lívia

Věnuji se poradenství v oblasti výžive s ohledem na zdravotní stav. Řešení dětských alergiií a ekzémů. Redukce váhy. Poradenství pro zelené potraviny.

Kladno      www.hubnuti-poradna.cz     více informací

Radka Pamětická

Váš plán pro zdraví

Výživové poradenství, Pohybové programy na míru, Individuální tréninky, Hubnoucí programy, Diagnostika těla pomocí přístroje TANITA, Vyšetření pohybového aparátu

Loucká u Velvar, Roudnice, Slaný      www.planzdravi.cz     více informací

Ing. Petra Pokorná

Nabízím poradenské služby a koučink v oblasti výživy, úpravy hmotnosti a celkové změny životního stylu.

Kladno + pobočky      www.skvelevypadat.cz     více informací

Active NUTRITION

- Nabízím poradenství v oblasti zdravé výživy - Redukční, racionální, sportovní výživa - Individualní a diskrétní přístup - Diagnostika pomocí tělesného analyzátoru, zhodnocení aktuálního zdravotního stavu + návrh na řešení vycházející ze současného stavu a stravovacích návyků - Jak se zbavit špatných stravovacích návyků? Hubnutí bez jojo efektu, bez hladovění - Sestavuji VÝŽIVOVÉ PLÁNY, které jsou zároveň edukativní materiály a jsou vodítkem pro správné stravování - Pomohu Vám naučit se správnému stravovacímu režimu tak, aby jste byli schopni dosáhnout Vašeho cíle a spokojenosti.

Buštěhrad      www.zdravyvikend.cz     www.active-nutrition.cz     více informací

Poradna pro výživu a životní styl - Ing.Miloš Raisler

V mé poradně vás nelimitují zázračné pilulky, doplňky stravy, čas a peníze, které nejsou ani mým pánem. Na prvním místě jste vždy Vy a váš cíl. Jídelníčky redukční, racionální, specifické na míru klientovi, komplexní plány výživy a pohybových aktivit, měření kompozice těla, osobní konzultace a komunikace mimo ně, koučování, osvěta, cesta k dlouhodobě udržitelnému životnímu stylu. CÍLEM NENÍ draze a rychle zhubnout a ještě si přitom poškodit vlastní zdraví . . , nejde přece vždy jen o krásu.

Kladno + pobočky      www.poradna-raisler.cz     více informací

Eva Klečková

Jednoduchost a intuice ve výživě

Mým cílem je pomoci vám cítit se zdravě a spokojeně a to prostřednictvím doporučení o stravě a životním stylu. Mojí hlavní filosofií je jednoduchost a intuice ve výživě, vzdělávání klientů tak, aby se dokázali spolehnout na sebe a věřili svému tělu. Při sezeních vám pomohu se zorientovat ve „výživové džungli“. Naučíte se, jak si vybírat v široké škále potravin a samy si sestavit zdravé a vyvážené jídlo s ohledem na váš cíl, a to ať již jste na pracovním obědě, rodinné oslavě či pokud máte jen 10 minut, než poběžíte pro dítě do školky. Jako kvalifikovaná nutriční terapeutka vám můžu nabídnout, mimo klasického poradenství při úpravě váhy, sportovní výživy, výživy v těhotenství a při kojení, i pomoc při existujících zdravotních potížích (např. únava, stres, poruchy trávení, hormonální obtíže, imunitní a kožní problémy, alergie a potravinové intolerance, zvýšený krevní cukr atd.) Nevěřím v držení diet a odříkání, seznamy doporučených a zakázaných potravin, či vážení porcí jídla ani nenabízím zázračné koktejly a pilulky na hubnutí. Tohle nechávám jiným. Věřím v sílu vlastního rozhodnutí, kvalitní informace, snahu opravdu něco ve svém životě změnit a podporu lidí kolem.

Unhošť + pobočky      více informací

1. servisní CV s.r.o.

Výživová poradna - Stará 241, Kladno

Výživové poradenství

Chomutov + pobočky      https://www.spolukiladolu.cz/poradci/sabina-loduhova     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: