R4YT o.s.

Životospráva podle krevní skupiny a podle genotypuŽivotospráva podle krevní skupiny nebo podle genotypu zaručuje vždy úspěch.Proto jsme doposud nejvyhledávánějším poskytovatelem péče o zdraví podle krevní skupiny a podle genotypu. Protože je využívána genetická informace klienta pro další postup péče o zdraví případně hubnutí, je účinnost terapie velmi vysoká, účinná a trvalá.Proto jsme nejvhledávanějším centrem pro hubnutí, kdy se ztracená klia nevracejí a zdarví je kvalitnější.Jsme specialisté na boj s rakovinou, obezitou, diabetes, únavou, kardiovaskulárními chorobami, stárnutím organismu a další podoobory.Vše ovlivňuje na primární úrovni výživa, kterou sestavujeme na míru každému jedinci dle jeho genetického profilu - dispozice. Vzdělávání a certifikace výživových poradců, kteří hodlají využívat této skvělé teorie ve své praxi. Bez certifikace je zakázáno na území EU poskytovat poradenství a konzultace v oblasti výživy podle krevní skupiny a podle genotypu.Distribuce speciálních doplňků stravy podle krevní skupiny nebo genotypu, léčebná kosmetika a preparáty pro přírodní medicínu.

Telefon: 588880025
E-mail: r4yt@dadamo.cz
WWW: www.dadamo.cz
Adresa: Nučice 71
28163 Kostelec nad Černými lesy

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: