Bc. Lenka Kavalířová

Elixír mládí - zdraví, krása, kondice

Individuální poradenství i kurzy zdravé výživy. Společně krůček po krůčku měníme stravovací návyky. Důraz je kladen na to, aby se klient sám naučil co, kdy a proč jíst, aby si udržel zdraví, váhu a kondici.

Brno      elixir-mladi.webnode.cz/     www.kurzy-zdrave-vyzivy.cz/     více informací

Ing. Andrea Küfhaberová

Poradna VIA

Individuální poradenství a vedení při snižování nadváhy (tělesná a nutriční diagnostika, navržení stravovacího a pohybového programu). Poradenství ve výživě před početím, během těhotenství a pro kojící matky. Vzdělávací programy pro veřejnost (zaměření na prevenci metabolického syndromu, nadváhy a obezity, kardiovaskulárních a nádorových onemocnění). Vícedenní ozdravné a preventivní pobyty pro dospělé, rodiče s dětmi, školní skupiny.

Brno      www.poradnavia.cz     více informací

Alena Jedounková

Hravě zdravě

Odborné poradenství v oblasti výživy především pro časově náročná povolání, při práci na směny, životospráva manažerů a celkové změny životního stylu. Pomoc s výběrem vhodných doplňků stravy pro dospělé i děti. Redukce váhy, detoxikace, řešení překyselení, podpora imunity, únavy, stresu, zásady zdravého stravování. Poradenství šité na míru - žádné sliby, ale postupná změna a vypracovaný individuál.přístup, proměření těla přístrojem, analýza. Konzultace v BRNĚ i Vyškově.

Brno + pobočky      www.hravezdrave.com     www.zdravavyzivavitalita.cz     více informací

VitalitaT

Selma s.r.o.

VitalitaT je značka sdruženi osob, kterým není jedno, jaký je zdravotní stav současné populace. Profesionalita našich služeb je garantována certifikátem akreditovaným Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy.

Bílovice nad Svitavou      www.vitalitat.cz     více informací

Svět Zdraví

Jolana Šmídová

Sestavování jídelníčků na míru dle Komplexní Nutriční typologie - krevní skupiny, ajurvéda

Brno      svet-zdravi.cz     více informací

Nutrizone - Ing. Lucie Fialová

Nutriční poradna

Nutriční poradna zabývající se zdravou životosprávou, správným sestavením zdravého jídelníčku, redukcí hmotnosti, výživou kojících maminek a těhotných žen, výživou dětí, sportovní výživou i léčebnou výživou. Služby jsou zacílené jak ženy, tak i muže, všech věkových kategorií. Nutrizone se zabývá pouze jídlem jako takovým, sportem a ostatními aspekty zdravého životního stylu. Nezabývá se doplňky stravy k hubnutí a podobně...!m

Brno      www.nutrizone.cz     více informací

Andrea Musilová - Výživové služby

Zdravý životní styl se zaměřením na správnou a zdravou výživu a sportovní aktivitu - vše s individuálním a osobním přístupem. Těším se na všechny, kteří svůj dosavadní životní styl chtějí změnit.

Vranov u Brna + pobočky      www.vyzivove-sluzby.cz     více informací

D Studio Fit

Výživové poradenství, formování postavy

Ostopovice      www.dstudiofit.cz     více informací

Poradna Nutrifit

Nabízíme komplexní poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu (kurzy snižování nadváhy, výživa sportovců, těhotných a kojících žen, dětí..). Zakládáme si na individuálním přístupu, kvalitě a vysoké odbornosti.

Znojmo      www.poradnanutrifit.cz     více informací

Mia Vita

výživové poradenství Brno

Naše výživové poradenství není o dietě, hubnutí a zaručeném úbytku kilogramů. Nabízíme vám změnu vašich stravovacích návyků, nový pohled na jídlo. Pomůžeme vám s orientací v nabídce potravin tak, abyste si mohli vždy pohodlně nakoupit.

Brno - Juliánov      www.miavita.cz     více informací

Mgr.Nikola Steinerová

Studio 07

Sestavování individuálních výživových plánů, včetně diagnostiky pro hubnoucí i sportovce. Speciální péče zaměřená na těhotné, kojící a děti. Poskytujeme kompletní služby péče o zdraví a krásu celého těla.

Brno      www.studio07.cz     www.poradcevyziva.cz     více informací

Mgr. Magdalena Kuzníková

Dietologická poradna

Provádíme veškeré nutriční poradenství (mimo fenylketonurii). Nově můžete přímo v poradně také cvičit na vibrační plošině Flabélos.

Kyjov      www.dietologickaporadna.cz     více informací

Ing.Romana Pokorná

Fitness Romana

Různě podrobné jídelníčky přímo na míru klienta! Rozbor stravování spolu s tréninkovým plánem na hubnutí.

Brno      www.fitromana.cz     více informací

Welko Team s.r.o.

Institut zdravého života

Výživové poradenství, rekvalifikační kurzy Poradce pro výživu, Instruktor fitness, Instruktor Nordic Walking, akreditované MŠMT ČR. Krátkodobé nástavbové kurzy a semináře s různou tématikou, workshopy, projekty

Brno + pobočky      www.welko.cz     více informací

Konstantin Ožinskij

Výživový poradce

Měření stavby těla špičkovým přístrojem In Body R20. Výživové poradenství, doporučení vhodných pohybových aktivit. Odkyselení a detoxikace organismu. To vše a mnohem více v klidu Vašeho domova!

Břeclav + pobočky      www.sbohemtuky.cz     více informací

celkem 72 záznamů na 5 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: