Centrum správné výživy

Mgr. Lucie Beveláqua

Sestavení individuálního výživového plánu a komplexní řešení stravování v návaznosti na zdravotní handicapy včetně diagnostiky.

Praha 1      www.spravnavyziva.cz     www.spravnavyziva.eu     www.vyzivovy-poradce.com     www.potravinova-nesnasenlivost.cz     více informací

Štěpánka Čápová

Naučím vás projíst se ke spokojenosti i štíhlosti

Naučím vás, jak vařit a jíst, abyste se ve svém těle cítila jako doma. Výživové plány, online poradenství i osobní konzultace, to vše u mě najdete. Svou práci dělám s nadšením a je mou vášní a ta se pak odráží na talíři. Společně nastartujeme váš nový životní styl tak,aby vás bavil a cítily jste se v něm skvěle. Pracuji výhradně se ženami, protože právě ty jsou strážkyněmi domácího krbu a nejčastěji rozhodují a řeší to, co se doma jí. Jejich prostřednictvím pak upravujeme stravovací návyky u celé rodiny. Rozumím ženské duši i potřebám, které ženu provází v různých obdobích života a proto mohu podpořit i vás během cesty za novou postavou a životním stylem. Najdete u mě podporu i porozumění. S maminkami na mateřské se domlouvám i na návštěvě doma. Osobní konzultace na Praze 9 nebo Praze 1.

Praha 9 + pobočky      www.stepankacapova.cz     více informací

MUDr. Hana Mojžíšová

Nabízím konzultace a služby v oblasti výživy, zdravého hubnutí a zdravého životního stylu. Úprava jídelníčku jako prevence civilizačních onemocnění. Diagnostika - analýza složení těla. Semináře, kurzy, besedy pro skupiny, zájmová centra a firemní klientelu.

Praha 1      www.zdravi-stihli.cz     více informací

Slim4ever

Alžběta Houdková

Nabízím komplexní výživové poradenství - redukce váhy, změny stravovacích návyků, sestavení individuálního jídelníčku a výživového plánu na míru, diagnostika na přístroji InBody; svoje služby stavím na individuálním přístupu, komplexnosti nabízených služeb - nejsem dealer výživových doplňků! Dále se zaměřuji na péči o těhotné (výživa a masáže), ruční lymfodrenáže, kurzy NORDIC WALKING

Praha 1      www.slim4ever.cz     více informací

Ing. Petra Vašíčková

Individuální výživový poradce

Individuální výživové poradenství! Možnost konzultace i v anglickém jazyce! Možnost konzultace i přes Skype! Konzultace a úprava Vašeho jídelníčku Sportovní výživa, Redukční diety, Navýšení hmotnosti, Dárkové poukazy

Praha      www.nutrition-consulting.eu     více informací

Svět Zdraví UNO

HUBNĚTE PODLE SVÝCH GENETICKÝCH DISPOZIC

Praha 1, metro Náměstí Republiky      https://www.svet-zdravi.cz/praha-1-dlazdena     více informací

Petr Filipec

Activealp

Nabízím služby nejen v oblasti výživy ale také v pomoci změny životního stylu. Individuální vedení každého klienta. Být zdravý znamená být šťastný. Pohled na váš zdravotní stav z učení tradiční čínské medicíny. Individuální tréninkové plány na míru.Společné cvičení tai chi , yoga , chirunning a mnoho dalších.

Praha 1      activealp.cz     více informací

Jaroslava Matoušková

Fitalita výživové poradenství

Výživa by nám měla stát za pozornost i čas. Nesmíme zapomínat, že výživa znamená zdraví. Jsme – li zdraví, máme velké štěstí, a musíme se o zdraví starat. Nemáme-li to štěstí, musíme tělu dopřát živiny tak, aby fungovalo tak dobře, jak to jen jde a my se cítili co nejlépe. To je filozofie výživové poradny Fitalita, která poskytuje individuální řešení při tvorbě dietních či kondičních výživových programů. Výživové poradenství Fitality nepočítá kilogramy, které klienti zhubli, není zaměřeno výhradně na redukční programy, protože s dobrou, vhodnou stravou a stravovacími návyky je hubnutí přirozeným efektem. Při poradenství a tvorbě výživových programů pracujeme pro klienty s určitými zdravotními indispozicemi, mezi něž řadíme i nadváhu až obezitu. Naším cílem je poskytovat vysokou kvalitu služeb s pomocí moderních výživových trendů i využitím dalších třeba i alternativních forem výživy s cílem, aby se klient cítil dobře, měl dostatek energie, byl fit fyzicky i psychicky nejen pro blízkou budoucnost, ale i v dlouhodobém horizontu.

Praha 1 + pobočky      www.fitalita.cz     více informací

MUDr.Václava Kunová

Poradna pro rozumné a zdravé hubnutí

Poradna nabízí rozumné a zdravé hubnutí bez nutnosti používání speciálních potravin nebo doplňků výživy.

Praha 1      www.rozumnehubnuti.cz     více informací

Evžena Janovská

Dokážu pomoci se vším, co se týká výživy. Poradím nejen, jak zdravě jíst v dospělosti, dětství, během těhotenství a kojení. Můžete se na mě obrátit i v případě, že máte omezení ve stravě v důsledku zdravotních problémů. Mohu rovněž poradit, jak zdravě zhubnout či naopak jak zdravě přibrat. Sestavím vám výživový plán na základě konzultace přes skype. Máte-li dotaz ohledně výživy, můžete mi napsat e-mail, Ráda ho zodpovím. V případě Vašeho zájmu pro Vás připravím školení se zaměřením nejen na zdravé stravování, nýbrž na jakékoliv Vámi zvolené téma v oblasti výživy. Rovněž jsem Vám k dispozici, budete-li potřebovat napsat články na téma týkající se výživy a zdraví.

Praha      https://blog-zdravi-vyzivy-a-diet9.webnode.cz/     více informací

NUTRIČNÍ ORDINACE - vstupní nezávazná konzultace jen 290 Kč

Nutriční ordinace má 20 let praxe v oblasti trvalé úpravy váhy, detoxikace organismu a výuky sestavení jídelníčku. Pod naším vedením se naučíte CO, KDY a KOLIK jídla sníst. V Praze máme dvě ordinace (metro Náměstí Republiky a Českomoravská). Garantujeme Vám individuální přístup, serióznost a především diskrétnost. Vzhledem k tomu, že jsou naše služby dotovány, tak si je z finančního hlediska mohou dovolit i maminky na MD, studenti či důchodci. NEPRODÁVÁME ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY!!! Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi pomůžeme i Vám. Více informací včetně referencí našich klientů si můžete přečíst na webových stránkách www.nutricniordinacepraha.cz nebo www.martinspilka.cz

Praha 9 + pobočky      www.nutricniordinacepraha.cz     www.martinspilka.cz     více informací

Výživová poradna - OPLETALKA

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Studie ukazují, že hubnutí s výživovým poradcem má lepší výsledky, než když hubnete sami. Nevěříte? Je čas to zjistit!

Praha      https://www.spolukiladolu.cz/poradci/pavlina-cisarova     více informací

Mgr.Valerija Gerfanova

Pomáhám komplexně upravit životní styl a výživu individuálně pro konkrétního člověka v závislosti na jeho požadavku: zhubnout, nabrat svalovou hmotu, zlepšit pohodu a zdraví, zvýšit hladinu energie, ale i předcházet mnoha nemocem a to vše bez použití léků. Pracuji formou konzultací a také plné podpory celého procesu až do dosažení výsledku.

Praha      www.gerfanova.eu     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: