Ostatní

Tvarování postavy a snižování váhy - jak na to?

 Nejpoužívanější metodou ohodnocení tělesné hmotnosti je body mass index - neboli index tělesné hmotnosti (BMI), který se počítá z poměru tělesné výšky a váhy. Musíme však pamatovat na to, že se jedná jen o orientační informaci, zda je naše váha v normálu nebo zda jsme obézní. Nezohledňuje se zde věk, nerozkryje nám další taje našeho těla jako např. že se z něj nedozvíme kolik procent z naší váhy tvoří svaly, kolik tuky, jak jsme na tom s minerály či podkožními řasami.

Snižte si trvale váhu bez JO-Jo efektu - splňte si sen :-)

Správný jídelníček - tedy vyvážená jídelníček je jednou z nejzaručenějších cest, jak se zbavit přebytečného tuku a definitivně zhubnout!

Zdravá strava a zdravý životní styl a výživové poradenství

Jídlo je běžnou součástí každodenního života člověka. Jídlo a energie, kterou během dne přijmeme, není pouze pro zahnání hladu, ale je hlavně potřebná pro fungování životně důležitých funkcí. Potrava je tedy vklad k celkovému našemu zdraví. Základem každého zdravého životního stylu je strava, pohyb, duševní klid a pohoda, dostatek spánku, vyhýbání se návykovým látkám.


 

Přednáška- Alternativní výživa

Alternativní výživa 

Důvody, proč se začneme stravovat jinak než je v běžné populaci zvykem, mohou být různé. Ať už jsou to etické důvody, naboženské nebo jiné ve většině případů stále naražíme na určitý druh nepochopení. 

Vegetarián, vegan, makrobiotika a další směry jsou z určitého pohledu trošku omezující. Ne vždy najdeme nabídku odpovídající našim představám. Není však problém se takto stravovat a být zdravý. Je jen důležité myslet na to, co vlastně jíme a proč.  

Během přednášky probereme různé způsoby stravování. Řekneme si, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat a další zajímavé věci.

 

Posviťte si na to, co jíte!

Nevíte, jestli si náhodou v obchodě nekupujete "zajíce v pyti"? Také se nevyznáte ve všech těch etiketách? Nejste si úpně jistí tím, co je zdravé a co nikoli? Jak poznám to opravdu celozrnné pečivo? Je tohle vhodný jogurt? A jaké mám zvolit Žervé? Kolik tuku má tenhle sýr? Je tohle kvalitní šunka?

A milion dalších nezodpověděných otázek se Vám neustále při každém nákupu honí hlavou...Už nemusí! Rádi Vám na Vaše dotazy odpovíme, všechny potraviny prozkoumáme, rozebereme a konečně si řekneme, co je zdravé, co bychom kupovat měli a co je jen pouhá reklama a lákání zákazníka.

Bude to nespoutaný boj, ale každé potrevině přijdeme na kořínek a totálně jí rozpitváme do nejmenšího detaiu:) 

 

Hubnutí do plavek – za 3 měsíce budete štíhlejší a vitálnější

Krásný den milé dámy a pánové, možná si říkáte, proč tady píši, že je vhodné již nyní začít s přípravou na léto a období
plavek.  Je ještě mnoho času. Ano, je faktem, že do období koupání nám zbývá ještě několik měsíců.

Analýza těla...

K čemu slouží diagnostika, jaké přístroje se k ní používají a...nebolí to? Pro každého, kdo se chystá nějak změnit své tělo, postavu, stravu by na prvním místě měla být kvalitní analýza těla provedená špičkovým přístrojem. A co vše byste se měli nejlépe z takovéto diagnostiky dozvědět? 

 http://prozdravetelo.cz/analyza-slozeni-tela

 http://prozdravetelo.cz/cevni-vysetreni

Kniha: Zdravé hubnutí po porodu

Máte pár kilo navíc, malé miminko a rozhodně nechcete slyšet o držení složitých diet? Víte, že zdravá výživa je pro vaši rodinu důležitá, ale netušíte, odkud začít? V tom případě vám přijde tato publikace vhod. Nečekejte komplikované dietní návody či náročné recepty

celkem 53 záznamů na 5 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko