Evžena Janovská

Dokážu pomoci se vším, co se týká výživy. Poradím nejen, jak zdravě jíst v dospělosti, dětství, během těhotenství a kojení. Můžete se na mě obrátit i v případě, že máte omezení ve stravě v důsledku zdravotních problémů. Mohu rovněž poradit, jak zdravě zhubnout či naopak jak zdravě přibrat. Sestavím vám výživový plán na základě konzultace přes skype. Máte-li dotaz ohledně výživy, můžete mi napsat e-mail, Ráda ho zodpovím. V případě Vašeho zájmu pro Vás připravím školení se zaměřením nejen na zdravé stravování, nýbrž na jakékoliv Vámi zvolené téma v oblasti výživy. Rovněž jsem Vám k dispozici, budete-li potřebovat napsat články na téma týkající se výživy a zdraví.

Praha      https://blog-zdravi-vyzivy-a-diet9.webnode.cz/     více informací

PharmDr. Denisa Kučerová

Výživové poradenství, zdravý životní styl, jídelníčky na míru.

Praha 5      www.vitalporadna.cz     www.zdrava-cesta.cz     více informací

Jídlem ke štěstí

Výživové poradenství: štíhlá linie, energie a zdraví v každém věku

Nabízím komplexní analýzu Vašeho jídelníčku, charakteristiku těla, stravovací doporučení, a návrh jídelníčku šitý na míru přesně pro Vaši denní spotřebu energie. Pomohu Vám stanovit reálný cíl a navrhnout postupné změny vašeho jídelníčku a pohybového režimu, které povedou k efektivním výsledkům.

Praha 8      www.jidlemkestesti.wordpress.com     více informací

Mgr. Lea Vršecká

DrFit

výživová poradkyně, osobní trenérka a instruktorka psychomotorického vývoje dětí

Praha 17 - Řepy      www.lea-vrsecka.cz     www.fit-mom.cz     více informací

NUTRIČNÍ ORDINACE - vstupní nezávazná konzultace jen 290 Kč

Nutriční ordinace má 20 let praxe v oblasti trvalé úpravy váhy, detoxikace organismu a výuky sestavení jídelníčku. Pod naším vedením se naučíte CO, KDY a KOLIK jídla sníst. V Praze máme dvě ordinace (metro Náměstí Republiky a Českomoravská). Garantujeme Vám individuální přístup, serióznost a především diskrétnost. Vzhledem k tomu, že jsou naše služby dotovány, tak si je z finančního hlediska mohou dovolit i maminky na MD, studenti či důchodci. NEPRODÁVÁME ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY!!! Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi pomůžeme i Vám. Více informací včetně referencí našich klientů si můžete přečíst na webových stránkách www.nutricniordinacepraha.cz nebo www.martinspilka.cz

Praha 9 + pobočky      www.nutricniordinacepraha.cz     www.martinspilka.cz     více informací

celkem 110 záznamů na 8 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: