Mgr. Zuzana Douchová

Komplexní poradenství v oblasti výživy, psychologie a sportu

Hladověním nezhubnete a zdravá strava je pestrá, nikoli dietní! Zapomeňte na vše, co jste doposud slyšeli o dietách, hubnutí a zdravé výživě! Netrapte své tělo hladověním, přejídáním, nebo výběrem nekvalitní stravy, naučte se raději dostatečně, zdravě a chutně jíst! Už žádné zákazy, výčitky a pocity vlastní neschopnosti! Važte si svého tělo a dopřejte mu jen to nejlepší! Nabízím komplexní výživové poradenství, psychologické konzultace,individuální cvičení, výživové plány s konkrétním jídelníčkem,měření tělesného složení a další. Dosažení optimální váhy a zdraví pouhou změnou stravy, pohybu a myšlení!

Praha 6 - Dejvice      www.zuzanadouchova.cz     více informací

Lucie Vagnerová

nutriční terapeut, výživový poradce

Praha 6      více informací

Vporadce

Ing. Eliška Vohradská

Nabízíme výživové poradenství každému na míru přímo u Vás doma nebo na jiném Vámi vybraném místě. Doprava po Praze je zcela zdarma.

Praha 3      www.vporadce.cz     více informací

Stanislava Miková

Poskytuji výživové poradenství v těchto oblastech: - redukce váhy, racionální výživa - veganská poradna - různá zdravotní omezení - celiakie, diabetes, akné - výživa před plánovaným těhotenstvím - výživa v těhotenství - redukční výživa při dětské obezitě - výživa starší populace

Praha 4 - Krč      www.esterky.cz     více informací

Daniela Hufová -diagnostika In Body 230, Koučink a výživové poradenství

Naše výživová poradna pracuje s přístrojem In Body 230 díky této metodě zjistíme přesnou skladbu Vašeho těla . Klientům nabízíme výživové poradenství -zpracování individuálních jídelních plánů a nastavení vhodné pohybové aktivity.Koučink v oblasti nalezení životní rovnováhy , změny životního stylu a osobní proměny.

Praha 4 + pobočky      danielahufova.cz     více informací

Elixír studio

moderní pohybové studio a výživová poradna nového věku

Cítit se zdravě, být v pohodě a vypadat dobře. Po tom touží většina z nás. Nic z toho není nedosažitelný cíl. Každý na sobě může pracovat, postupně a podle svých možností. Brzy pozornost, kterou věnoval sám sobě, ucítí blahodárně na svém těle i duši. Bude se cítit, jako by vypil elixír – elixír zdraví, půvabu, svěžesti, sebejistoty. A nezáleží ani tak na věku, protože ne věk, ale kvalita života určuje míru naší spokojenosti. Elixír studio zdravého pohybu a životosprávy Vám nachystalo právě takový nápoj. O jeho tajemství se s Vámi rádi podělíme. Skrývá v sobě čtyři složky: 1. Duševní rovnováhu 2. Vyvážený a zdravý jídelníček 3. Zdravý pohyb 4. Schopnost relaxovat Ingredience elixíru jsme, coby alchymisté, namíchali velmi uvážlivě. I roušku tohoto tajemství vám poodhalíme. Patří sem: 1. Výživová poradna s předními odborníky (MUDr. PhDr…..) 2. Pilates studio 3. Zdravotní cvičení 4. Jóga, BOSU, FLOWIN……. 5. Tance – zumba, břišní tance, flamenco… 6. Redukční cycling – reduspin 7. Masáže a služby fyzioterapie 8. Prožitkové a vzdělávací semináře a wellness pobyty To vše tvoří základ našeho elixíru. Každý jsme originál, a proto i elixír připravený pro každého z nás, chutná malinko jinak. Každý je pro nás jedinečný! Proto společně s Vámi umícháme přesně to, co platí právě pro Vaše tělesné i duševní zdraví a prosperitu. V ELIXÍRU PRACUJE S NADŠENÍM NA 40 ZKUŠENÝCH A CERTIFIKOVANÝCH LEKTORŮ, VÝŽIVOVÝCH PORADCŮ, MASÉRŮ, FYZIOTERAPEUTŮ A DALŠÍCH ODBORNÍKŮ. NAŠÍM KRÉDEM JE: KOMPLEXNÍ PÉČE A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP! TĚŠÍME SE NA VÁS Měníme tělo i ego!

Praha      www.elixirstudio.cz     více informací

I Feel Well Dieta v pohodě

dietní poradenství

individuální výživové poradenství, krabičková dieta

Praha 2      www.dietniporadenstvi.cz     více informací

Ester Hejnová DiS.

Programy zdravého hubnutí. Doporučení pro snížení váhy a zlepšení kondice. Jídelníčky na míru. Diagnostika těla na přístroji In Body 230.Dárkové poukazy na naše služby.

Praha 10 Uhříněves      www.vyzivovy-poradce-praha.eu     více informací

Lucie Doležalová

NUTRICA

Osobní výživové poradenství

Praha 5 - Stodůlky      www.nutrica.cz     více informací

BeSlim

Centrum BeSlim nabízí profesionální poradenství v oblasti zdravého životního stylu, snižování váhy, zlepšení stravovacích návyků a fyzických aktivit, a celkového ozdravení organizmu. Naše služby jsou určeny všem, kteří chtějí lépe žít, být zdraví a vitální.

Praha 2      www.beslim.cz     více informací

Renata Hejnová

Nutriční poradenství Renata

Výživové poradenství, individuální výživový plán, zdravá strava

Praha 3      www.nutricni-poradce.webgarden.cz     více informací

Jana Schillerová

Dietlinie

Nabízíme poradenství v oblasti výživy. Specializujeme se na redukci váhy, detoxikaci organismu, zásodotvornou regeneraci, výživu sportovců a výživu dětí. Nabízíme individuální přístup.

Praha 8      dietlinie.cz     více informací

Svět Zdraví UNO

HUBNĚTE PODLE SVÝCH GENETICKÝCH DISPOZIC

Praha 1, metro Náměstí Republiky      https://www.svet-zdravi.cz/praha-1-dlazdena     více informací

Svět zdraví VERITAS

Dieta na míru! Zdravější a krásnější život! Jen u nás ve Světě zdraví VERITAS na Praze 6 - Hradčanská.

Praha 6, metro Hradčanská      www.hubnuti-bez-hladu.cz     více informací

Prima hubnutí

8 LET PRAXE V HUBNUTÍ, 62.000 ZHUBNUTÝCH KG POD DOHLEDEM ODBORNIC

Praha 2      www.primahubnuti.cz     více informací

celkem 111 záznamů na 8 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz:

Doporučujeme:

 

 

Školící středisko